Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Video

Video

Video

Děj filmu či seriálu

vv

Film plný písniček a melodií od folklórních kořenů až po mladou rockovou současnost, odehrávající se na česko-slovensko-polském pomezí, v drsném, ale půvabném kraji Těšínského Slezska.

trempík

Jednoduchý příběh s několika pobočnými motivy se odvíjí ve vyprávění začínajícího rockového muzikanta Robina (Patrik Děrgel), vzpomínajícího na důležitou etapu v životě svém i své kapely. Děj je posunován také jednoduchou animací komiksových obrázků Tomáše Rollera. Samozřejmě v něm důležitou roli hraje jednoduchá popová hudba Leška Wronky. Robinova rocková kapela dostane příležitost doprovázet na chystaném turné obstarožního popového zpěváka Majkla Bosse (Martin Dejdar). Odjedou s ním a s dalšími členy týmu na soustředění do beskydského kempu, patřícího pravověrnému rockerovi Izzymu (Pavel Kříž), který ukončil kariéru po motocyklové havárii. Robin se tu ocitá mezi dvěma dívkami: pohlednou začínající zpěvačkou Erikou (Sara Sandeva), dcerou hudebního producenta Schwartze (Maroš Kramár), a ráznou Klárou (Michalina Olszańska), Izzyho mladou milenkou a spolupracovnicí. Zároveň musí řešit problémy s Majklem, který se ho snaží Za každou cenu ponížit a který si přivlastňuje jeho písně. Problémy se vyřeší, když Izzy nešťastnou náhodou zemře a když Schwartz, který je Klářiným netušeným otcem, prohlédne Majklovu záludnost. Vše je „zabaleno“ do nádherného prostředí beskydské přírody a řady hudebních čísel.

28.10.2019Místo natáčení Izzyho klub z filmu Muzzikanti bylo okomentováno.
21.2.2019kulturak vložila reálnou fotografii k místu natáčení U kostela z filmu Muzzikanti.
21.2.2019kulturak vložila reálnou fotografii k místu natáčení Kostel z filmu Muzzikanti.
15.1.2019M13JP nalezl(a) lokaci místa natáčení U řeky z filmu Muzzikanti.
14.1.2019honzach7 okomentoval místo natáčení Krajina 2 z filmu Muzzikanti.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.48