Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Video

Děj filmu či seriálu

trempík

Mladý dokumentarista Lukáš Žemlička (Matěj Anděl) přijíždí do malého města Buchnova, aby zjistil více o násilné smrti Denise Janečka (Jan Cina), kterého znal od dětství, stejně tak jako obviněného vraha Jiřího Kováče (Jiří Roskot). Nalezne tam nejen vzpomínky na minulost, ale také řadu podivností a záhad ze současnosti. Ukáže se totiž, že Denisovu smrt doprovázel krutý lynč. Seriál mimo jiné zkoumá, jaký efekt má vražda nevinného muže na malé město uprostřed Česka, kde se všichni navzájem znají a kde má každý své tajemství. Velkým tématem projektu je odkrývání reality maloměsta a objevování skrytých kostlivců ve skříních jeho obyvatel. Tvůrci se také zaměřili na více či méně fungující mezilidské vztahy a otevřou i problematiku rasové nesnášenlivosti a předsudků. (Česká televize)

19.7.2021rosky vložil reálnou fotografii k místu natáčení Stavebniny z epizody 4. Rodina na prvním místě seriálu Lynč.
26.8.2020RidleyScott vložil reálnou fotografii k místu natáčení Marika Janečková na hřbitově z epizody 1. Vítejte v Buchnově seriálu Lynč.
26.8.2020RidleyScott vložil reálnou fotografii k místu natáčení Zbyněk Jokl jde na hřbitov z epizody 2. Neúcta seriálu Lynč.
26.8.2020RidleyScott vložil reálnou fotografii k místu natáčení Tomáš jede na hřbitov z epizody 4. Rodina na prvním místě seriálu Lynč.
19.7.2019Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kostel z epizody 8. Pravda seriálu Lynč.
19.7.2019Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení Helena na ulici z epizody 1. Vítejte v Buchnově seriálu Lynč.
19.7.2019Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení Spravedlnost pro Denise! z epizody 2. Neúcta seriálu Lynč.
19.7.2019Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení Helena jde do hospody z epizody 1. Vítejte v Buchnově seriálu Lynč.
19.7.2019Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení Tomáš Janeček běží II z epizody 7. Likvidace zásob seriálu Lynč.
19.7.2019Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení Tomáš Janeček běží z epizody 7. Likvidace zásob seriálu Lynč.
27.11.2018jung nalezl lokaci místa natáčení Pavel Stránský ve stavebninách z epizody 4. Rodina na prvním místě seriálu Lynč.
27.11.2018jung nalezl lokaci místa natáčení Stavebniny z epizody 4. Rodina na prvním místě seriálu Lynč.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2024 | Movieloci.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | TH Shop | Paetrik | 2.63