Menu

Cukrárna

Cukrárna Heureka Cukrárna
Cukrárna

Detail filmu

Děj filmu či seriálu

jircu

Radka Sladká je majitelkou malé cukrárny u hřbitova v Praze. Má čtyři děti: dospívající zamilovanou dceru Ivanku, dva malé rošťáky fotbalisty, malou holčičku a k tomu navrch manžela Františka, kterého zajímá jenom středověk. Je na všechno sama, a tak něco občas zanedbává. Momentálně to vypadá, že bude muset svou cukrárnu pronajmout, aby se mohla naplno věnovat rodině.

Jednoho dne přijde na dort roztomilá trojice důchodkyň: Bláža, Dana a Olga. Když si zákaznice oprávněně stěžují na kvalitu obsluhy i zákusků, netuší ještě nikdo z nich, jak se změní osudy všech čtyř žen po tomto náhodném setkání. Blážina rodina totiž právě odjela na dlouhodobý pobyt v USA a babička, zvyklá starat se o všechno a o všechny, najednou neví, co si počít. Neumí žít se samotou. Svým životním optimismem, energií a elánem strhne Bláža k aktivitě nejen své kamarádky Danu a Olgu, ale rázně vstoupí i do fungování cukrárny a rodiny zoufalé Radky. I v těch nejdramatičtějších situacích vítězí nadhled tří zkušených babiček, které si za všech okolností vědí rady. (Česká televize)

30.6.2024sator okomentoval místo natáčení Cukrárna z epizody 1. Prázdný byt seriálu Cukrárna.
27.6.2024sator okomentoval místo natáčení U bydliště Růžičkových z epizody 1. Prázdný byt seriálu Cukrárna.
26.6.2024jarin44 nalezl lokaci místa natáčení Cukrárna z epizody 1. Prázdný byt seriálu Cukrárna.
23.6.2024JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení U bydliště Růžičkových z epizody 1. Prázdný byt seriálu Cukrárna.
8.6.2024sator vložil místo natáčení U bydliště Růžičkových k epizodě 1. Prázdný byt seriálu Cukrárna.
8.6.2024sator vložil místo natáčení Cukrárna k epizodě 1. Prázdný byt seriálu Cukrárna.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2024 | Movieloci.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | TH Shop | Paetrik | 1.34