Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

ladak1

Imrich Křepinský nedokáže spojit gymnaziální studia a svou vášeň pro motocykl. Propadne z matematiky, a proto může k maturitě až za rok. Klukům z party je jeho neúspěch lhostejný, ale atraktivní Helena se s ním rozloučí a dá mu ultimátum do roka. Také doma nejsou z Imricha nadšeni a otec mu za trest prodá milovaný motocykl. Závodník Hasman si Imricha všimne na tréninku a nabídne mu práci v automobilové dílně, kterou vede. Imrich zde pozná stíny i světla tréninků, závodů a práce v dílně. Po roce je však spokojený - má novou motorku a je nominován na celorepublikovou soutěž. Hasman mu před závodem dá 3.000 korun, údajně za dobrou práci, ale ve skutečnosti chce, aby mu Imrich pomohl k vítězství. Imrich se setká se starou partou, ale už si s ní nerozumí. Také je rozčarován z Heleny, která se projeví jako nefér děvče. Vypůjčí si od Imricha tři tisíce korun a pak je propije s partou. Imrich chce dostudovat, a proto navštíví profesora matematiky. Tady se seznámí s profesorovou půvabnou a nadanou vnučkou Monikou. Ve zmatku požádá profesora o půjčku a kupodivu mu profesor peníze půjčí. Imrich je vrátí Hasmanovi a na závodech přesvědčivě získá první místo. (Filmový přehled)

10.6.2020Ladislav2 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Ulice 2 z filmu Rodeo.
10.6.2020Ladislav2 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Ulice 1 z filmu Rodeo.
8.6.2020Ladislav2 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Egon z filmu Rodeo.
8.6.2020Ladislav2 vložil reálnou fotografii k místu natáčení U plotu z filmu Rodeo.
22.5.2020Ladislav2 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Škodovka z filmu Rodeo.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.72