Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Zkáza Dejvického divadla

Zkáza Dejvického divadla Heureka Zkáza Dejvického divadla
Zkáza Dejvického divadla

Detail filmu

Video

Děj filmu či seriálu

trempík

Dejvické divadlo nedostalo grant. Přestože má výročí. Pro nového uměleckého ředitele, pro každého ze souboru i party zaměstnanců je to výzva, pokud má divadlo jako celek dál působit. Každý se s touto situací vyrovnává jinak, někdo se dobrovolně uskromní, někdo ji řeší alkoholem či únikem k ezoterickým praktikám. Stále je ale chuť vydržet a hrát spolu dál, a tak je třeba hledat cesty, jak provoz divadla utáhnout. Cesty ponižující i cesty na hraně zákona. Zdá se však, že přes veškerou snahu se existence tohoto výjimečného souboru blíží neodvratné zkáze. (Česká televize)

2.7.2023ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Sdělení grantové komise z epizody 1. Režisér seriálu Zkáza Dejvického divadla.
4.10.2022JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení Příbuzenstvo Josefa Skupy z epizody 3. Vládci loutek seriálu Zkáza Dejvického divadla.
4.10.2022JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení Trojan se modlí z epizody 3. Vládci loutek seriálu Zkáza Dejvického divadla.
4.10.2022JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení U hrobu Josefa Skupy z epizody 3. Vládci loutek seriálu Zkáza Dejvického divadla.
4.10.2022JirkaRybka okomentoval místo natáčení U hrobu Josefa Skupy z epizody 3. Vládci loutek seriálu Zkáza Dejvického divadla.
3.3.2020ales_j nalezl lokaci místa natáčení Issová v parku II z epizody 6. Zkáza seriálu Zkáza Dejvického divadla.
3.4.2019ellobo nalezl lokaci místa natáčení Příbuzenstvo Josefa Skupy z epizody 3. Vládci loutek seriálu Zkáza Dejvického divadla.
3.4.2019ellobo nalezl lokaci místa natáčení U hrobu Josefa Skupy z epizody 3. Vládci loutek seriálu Zkáza Dejvického divadla.
3.4.2019ellobo nalezl lokaci místa natáčení Trojan se modlí z epizody 3. Vládci loutek seriálu Zkáza Dejvického divadla.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2024 | Movieloci.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | TH Shop | Paetrik | 1.57