Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Princip slasti

Princip slasti Heureka Princip slasti
Princip slasti

Detail filmu

Video

Děj filmu či seriálu

trempík

Na moři, nedaleko od pláže v ukrajinské Oděse, se objeví loďka unášená vlnami. Dva plavci uvnitř ní objeví nahé zmrzačené tělo mladé ženy s uťatou paží. Toho samého dne večer nacouvá ve Varšavě na nábřeží Visly do zaparkovaného auta s líbající se dvojicí tmavé vozidlo. V jeho kufru policie později objeví posmrtně uříznutou dámskou paži. Další dramatický nález učiní herci pražského divadla Radka Bedřichovského během představení, když v tašce přímo na scéně najdou uťatou paži mladé ženy.

Brutální vraždy mladých žen, jejichž horní končetiny se postupně začnou objevovat na zdánlivě náhodných místech tří evropských měst, spojí v mezinárodním vyšetřování tři policejní vyšetřovatele z České republiky, Polska a Ukrajiny: majora pražské kriminálky Viktora Seiferta (Karel Roden), varšavskou vrchní komisařku Marii Sokołowskou (Małgorzata Buczkowska) a kapitána oděské kriminálky Serhije Franka (Sergey Strelnikov).

Major Viktor Seifert (Karel Roden) už pomýšlí na důchod. Udržuje nezávazný vztah se státní zástupkyní Danielou Hegerovou (Anna Geislerová) a těší se, že bude brzy dědečkem. Kapitán Serhij Franko (Sergey Strelnikov) je z principu samotář, a to jak v práci, tak v osobním životě. Nevěří na to, že by policisté měli mít rodiny. Vrchní komisařka Maria Sokołowska (Małgorzata Buczkowska) je zase typickou ženou ve světě mužů: tvrdou a nekompromisní profesionálkou, která dá málokdy najevo své emoce. Teď ji navíc ještě začne vyšetřovat policejní inspekce.

Chvíli trvá, než se střípky kriminálního případu spojí do nějaké zřetelnější zápletky. A stejně tak si divák musí nejdříve pár dílů počkat, než se trojice dějových linek sleje do jedné, čímž konečně seriál získá svou pravou chuť. (ČT)

1.6.2023sasorts nalezl lokaci místa natáčení Zastavení minivanu na dálnici z epizody Epizoda 1 seriálu Princip slasti.
1.6.2023sasorts nalezl lokaci místa natáčení Zátah na řidiče minivanu z epizody Epizoda 1 seriálu Princip slasti.
1.6.2023sasorts nalezl lokaci místa natáčení Na dálnici II z epizody Epizoda 1 seriálu Princip slasti.
1.6.2023sasorts nalezl lokaci místa natáčení Na dálnici z epizody Epizoda 1 seriálu Princip slasti.
12.3.2023Ladislav2 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Cesta autem z epizody Epizoda 3 seriálu Princip slasti.
12.3.2023Ladislav2 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Magistrála z epizody Epizoda 3 seriálu Princip slasti.
8.1.2023Ladislav2 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Před galerií z epizody Epizoda 4 seriálu Princip slasti.
8.1.2023Ladislav2 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Galerie z epizody Epizoda 7 seriálu Princip slasti.
6.4.2022yurasch vložil reálnou fotografii k místu natáčení Stanice lanové dráhy Petřín z epizody Epizoda 9 seriálu Princip slasti.
6.4.2022yurasch vložil reálnou fotografii k místu natáčení Horní stanice lanovky z epizody Epizoda 9 seriálu Princip slasti.
31.12.2021josefZR vložil reálnou fotografii k místu natáčení Daniela u Národního divadla z epizody Epizoda 10 seriálu Princip slasti.
10.7.2021honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení Bydliště JUDr. Daniely Hegerové z epizody Epizoda 1 seriálu Princip slasti.
15.9.2020honzach7 okomentoval místo natáčení Maria v hotelu z epizody Epizoda 3 seriálu Princip slasti.
25.7.2020Dadanek vložila reálnou fotografii k místu natáčení V areálu zámku II z epizody Epizoda 2 seriálu Princip slasti.
25.7.2020Dadanek vložila reálnou fotografii k místu natáčení V areálu zámku z epizody Epizoda 2 seriálu Princip slasti.
25.7.2020Dadanek vložila reálnou fotografii k místu natáčení Brána zámku z epizody Epizoda 2 seriálu Princip slasti.
25.7.2020Dadanek vložila reálnou fotografii k místu natáčení Příjezd k zámku z epizody Epizoda 2 seriálu Princip slasti.
25.7.2020Dadanek vložila reálnou fotografii k místu natáčení Výslech Zdeňka Vrabce z epizody Epizoda 2 seriálu Princip slasti.
21.6.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Před kostelem z epizody Epizoda 10 seriálu Princip slasti.
21.6.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Před sídlem obchodní společnosti z epizody Epizoda 4 seriálu Princip slasti.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2023 | Movieloci.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | TH Shop | Paetrik | 1.77