Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

Holoubek

Co uděláte, aby se Vaše 25 let stará platonická láska stala skutečnou?... Možná všechno a možná nic, možná zjistíte, že to, co se za 25 let nestihlo, se už nezvládne… Sněženky a machři jdou ve stopách životů hlavních hrdinů v době, která všechno změnila. Jak prošli jejími nástrahami a jaké šrámy to na nich zanechalo? Kam chtěli jít, kam došli a kam ještě dojdou? Jsme opět na horské chatě , kde se všichni po letech scházejí a opět zažijí mnoho nezapomenutelných chvil. Na horách se setkávají někdejší spolužáci, aby se viděli, aby si zavzpomínali a aby sami sebe ujistili v tom, že to s nimi ještě není tak hrozné, protože ty někdejší holky a kluky si stále nesou v sobě. Co na tom, že už uběhlo mnoho let, co na tom, že se změnil svět i všichni účastníci někdejšího lyžařského kurzu, z něhož se časem stala legenda. Film navazuje na kultovní „jedničku“. Herci a jejich postavy jsou o 25 let starší, v jejich postavách se odráží to, co za ta léta zažily a prožily, a to se samozřejmě odrazí i ve filmu samotném. Sněženky a Machři po 25 letech jsou komedií, jsou vyzrálé, mají svoji nostalgii a styl humoru. Osloví širokou veřejnost, a to nejen diváky původní jedničky, ale i jejich děti – prostě celou rodinu. Režisér a kameraman díky praxi z natáčení reklam a v případě kameramana M. Chadimy i ze zahraničních filmových zakázek , vytvořili velmi zajímavou obrazovou linii plnou akčních záběrů a obrazových změn. (oficiální text distributora)

Miesta natáčania:
Podobne ako dnes už kultová komédia Sněženky a machři aj Sněženky a machři po 25 letech sa nakrúcala v Peci pod Sněžkou. Ústredným miestom deja však tentokrát nebola chata Smetánka ale chata Severka. Aj zjazdovku si zvolili filmári inú. Hnedý vrch vymenili za zjazdovku Javor. Nájdeme tu však aj zhodné lokality: autobusové nádraží s cestou ku zjazdovkám či reštaurácia Enzián.

19.1.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení Nakladatelství z filmu Sněženky a machři po 25 letech.
25.6.2014Kabonil vložil reálnou fotografii k místu natáčení Pohled na Prahu z filmu Sněženky a machři po 25 letech.
20.1.2012zr nalezl lokaci místa natáčení Pohled na Prahu z filmu Sněženky a machři po 25 letech.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Heureka.cz | Paetrik | Fotíme Oba | 0.69