Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

ladak1

V předposlední etapě Závodu míru se nechá mladý závodník Jan Vojta strhnout Francouzem Castelem a vyrazí za ním vpřed. Chce rodnou vesnicí projet v čele závodu. Nezkušeného závodníka však opustí síly a ocitne se na posledním místě. Spolujezdci se na něho zlobí, neboť tímto únikem umožnil vítězství Castelovi, který je spolu s českým závodníkem Bavorem favoritem celého závodu. Jan se za svou chybu stydí a straní se celého českého týmu. Závodníci si však uvědomí jeho mládí a odpustí mu. Po startu poslední etapy se situace na trati stále mění. Castel ztratí šanci na vítězství, protože má defekt na kole. O únik se pokusí pětice závodníků: Dán, Angličan, Polák a dva Češi, Bavor s Janem. Dva kilometry před cílem oba Češi své rivaly předjedou; Bavor se může stát absolutním vítězem závodu. Na pražské vozovce však upadne a rozbije si kolo. Jan mu velkomyslně dá kolo své a sám doběhne do cíle s Bavorovým bicyklem na rameni. I když v herecké sestavě čteme jméno Pierre Richard, v žádném případě se nejedná o slavného francouzského komika, nastala jen náhodná shoda jmen. (Filmový přehled)

24.8.2020relzik vložil reálnou fotografii k místu natáčení Dům U Hybernů z filmu Poslední etapa.
13.2.2020marhan vložil reálnou fotografii k místu natáčení Náměstí Republiky z filmu Poslední etapa.
13.2.2020honzach7 nalezl lokaci místa natáčení Závod z filmu Poslední etapa.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2021 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Heureka.cz | Paetrik | Fotíme Oba | 0.58