Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Místo zločinu Ostrava

Místo zločinu Ostrava Heureka Místo zločinu Ostrava
Místo zločinu Ostrava

Detail filmu

Děj filmu či seriálu

trempík

Majorka Ema Grodská (Pavla Beretová) je zkušená a chytrá kriminalistka, která žije v celkem ustáleném česko-polském manželství. Manžel Bolek Grodsky (Bořek Slezáček) je také z oboru, ale soukromě. Má malého syna a moc dobře cítí, co mu díky svému povolání dluží. Je přímočará i vyhýbavá, silná i slabá, jak už tak ženy bývají, dokonce i ty, co odhalují zločiny. Dále velmi empatická, hodně věří své zkušenosti, ale ještě více své intuici, v tom je až trochu dobrodruh. Jednoho dne se rozhodne zúčastnit výběrového řízení na šéfa mordparty a k velkému údivu svých budoucích kolegů výběrové řízení vyhraje.

Kapitán Jan Bermann (Stanislav Majer) je tím, kdo se měl původně stát šéfem. Člověk, chytrý, zkušený a především přímý – tak přímý, že ani netají svůj hluboký nesouhlas s ponížením, které ho postihlo. Je totiž vyšetřován za postřelení pachatele. Čeká na Eminu první chybu stejně upřímně, jako s ní spolupracuje. V něčem je své nadřízené, která ho tak nečekaně předběhla, dost podobný, i když by to asi sám nikdy nepřiznal. Podobný především v té nejdůležitější kriminalistově vlastnosti, v empatii. Prostě kladný hrdina, i když takové pojmenování by mu připadlo směšné.

Během dalších případů se z nich stane dvojice, která se profesionálně doplňuje a postupně v sobě nachází dokonce možná víc než kolegiální náklonnost.

Ředitelem ostravské kriminálky je pak plukovník Leoš Kubelík (Pavel Kříž). Člověk ukázněný, výkonný, s velkými ambicemi, které přesahují jeho město. Inteligentní, zkušený, ale těžko uchopitelný a také dost záludný. Nechybí mu prosté lidské vlastnosti, třeba schopnost přátelství, ale dovede s ním i šikovně zacházet. Emu nemá rád, ženská podle něj do kriminalistiky nepatří, ale když je to pro něj výhodné, potře v sobě i tenhle názor. Kupodivu není jen ředitel, ale také skutečný kriminalista, což dokáže ve svém vlastním kriminálním případu.

Tým ještě doplňuje kapitán Richard Lukeš (Karel Dobrý), drsný policajt, dalo by se říct ze „staré školy“. Zkušenost je jeho silnou stránkou a on to dobře ví. Nějakou empatii v sobě jistě má, ale zřejmě ji považuje za slabost. Velmi chytrý, ale snaží se, aby to na něm nebylo moc vidět. Na první pohled přímý a zdánlivě průhledný muž, ale dovede pořádně překvapit. Snad proto, že mu stáří klepe na rameno.

Posledním článkem mordparty je benjamínek Matěj Sehnal, přezdívaný Mates (Štěpán Kozub). Ví, že k dokonalosti mistra mu ještě něco chybí. V očích jsou mu vidět více otázky než vykřičníky. Ale jeho inteligence je vysoká, což dokazují jeho mnohé úsudky. To ovšem nebrání naivitě mládí. O tom, co je v něm, něco říká i schopnost bystré ironie, kterou tu a tam, většinou nečekaně, dokáže šlehnout…

Jednotlivé díly jsou inspirovány případy, které policie vyšetřovala na Ostravsku v průběhu několika uplynulých let.

7.8.2022Cholerikkadan vložil reálnou fotografii k místu natáčení Škola z epizody 1. Krásné světlo seriálu Místo zločinu Ostrava.
7.8.2022Cholerikkadan vložil reálnou fotografii k místu natáčení Pronásledování Šáry z epizody 3. Tichošlápek seriálu Místo zločinu Ostrava.
7.8.2022Cholerikkadan vložil reálnou fotografii k místu natáčení Pronásledování Šáry z epizody 3. Tichošlápek seriálu Místo zločinu Ostrava.
7.8.2022Cholerikkadan vložil reálnou fotografii k místu natáčení U Šárova domu z epizody 3. Tichošlápek seriálu Místo zločinu Ostrava.
7.8.2022Cholerikkadan vložil reálnou fotografii k místu natáčení Bydliště Emy Grodské z epizody 1. Krásné světlo seriálu Místo zločinu Ostrava.
31.7.2022Cholerikkadan vložil reálnou fotografii k místu natáčení U stavby z epizody 3. Tichošlápek seriálu Místo zločinu Ostrava.
11.7.2022Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Cesta od garáží z epizody 3. Tichošlápek seriálu Místo zločinu Ostrava.
11.7.2022Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Na Sýkorově mostě z epizody 13. Krvavý olej seriálu Místo zločinu Ostrava.
11.7.2022Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Na II. nástupišti z epizody 10. Kyselina seriálu Místo zločinu Ostrava.
11.7.2022Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Svědek před nádražím z epizody 10. Kyselina seriálu Místo zločinu Ostrava.
11.7.2022Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Frýdlantské mosty z epizody 3. Tichošlápek seriálu Místo zločinu Ostrava.
11.7.2022Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Před radnicí z epizody 1. Krásné světlo seriálu Místo zločinu Ostrava.
12.6.2022Lipinski nalezl lokaci místa natáčení V šatně z epizody 8. Ohrožení seriálu Místo zločinu Ostrava.
12.6.2022Lipinski nalezl lokaci místa natáčení Na šatně z epizody 8. Ohrožení seriálu Místo zločinu Ostrava.
12.6.2022Lipinski nalezl lokaci místa natáčení Zatčení Michala Gomoly z epizody 8. Ohrožení seriálu Místo zločinu Ostrava.
12.6.2022Lipinski nalezl lokaci místa natáčení Zatýkání Gomoly 2 z epizody 8. Ohrožení seriálu Místo zločinu Ostrava.
12.6.2022Lipinski nalezl lokaci místa natáčení Zatýkání Gomoly z epizody 8. Ohrožení seriálu Místo zločinu Ostrava.
12.6.2022Lipinski nalezl lokaci místa natáčení Rozhovor ve výrobní hale z epizody 8. Ohrožení seriálu Místo zločinu Ostrava.
12.6.2022Lipinski nalezl lokaci místa natáčení Na jeřábu z epizody 8. Ohrožení seriálu Místo zločinu Ostrava.
12.6.2022Lipinski nalezl lokaci místa natáčení V hale z epizody 8. Ohrožení seriálu Místo zločinu Ostrava.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

  • ladak1 vložil místo natáčení Odvoz z nemocnice k epizodě S07E07 Z nebeských výšin seriálu Specialisté.

  • ladak1 vložil místo natáčení Klubovna aeroklubu k epizodě S07E07 Z nebeských výšin seriálu Specialisté.

  • ladak1 vložil místo natáčení Operační místnost k epizodě S07E07 Z nebeských výšin seriálu Specialisté.

  • ladak1 vložil místo natáčení Zatčení Košlera k epizodě S07E07 Z nebeských výšin seriálu Specialisté.

  • ladak1 vložil místo natáčení Policisté před hangárem k epizodě S07E07 Z nebeských výšin seriálu Specialisté.

  • ladak1 vložil místo natáčení Parkoviště před letištěm k epizodě S07E07 Z nebeských výšin seriálu Specialisté.

  • ladak1 vložil místo natáčení Hangár k epizodě S07E07 Z nebeských výšin seriálu Specialisté.

  • ladak1 vložil místo natáčení Vaníčkův statek v Sýkořicích k epizodě S07E07 Z nebeských výšin seriálu Specialisté.

  • ladak1 vložil místo natáčení Mrtvá na stromě k epizodě S07E07 Z nebeských výšin seriálu Specialisté.

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2022 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | Paetrik | 0.89