Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Poldové a nemluvně

Poldové a nemluvněHeureka Poldové a nemluvně
Poldové a nemluvně

Detail filmu

Děj filmu či seriálu

trempík

Šéf oblastní kriminálky Karel Mlejnek (Svatopluk Skopal) odchází do penze a nově se smiřuje s rolí důchodce, který se stará o své vnouče a jezdí s kočárkem. Z toho má radost hlavně jeho laskavá žena Vlasta (Taťjana Medvecká), která se vždy těšila na to, až bude mít Karel více času na rodinu. Oddělení po otci přebral jeho starší syn Kamil (Marek Němec), právě jehož dceři Elišce se má Karel věnovat. Příliš mu to ale nejde a nakonec ho policajtské instinkty vždy zavedou k nějakému případu. Kamilova žena Monika (Jana Pidrmanová) je vděčná, že má Karel čas, takže může navázat na studium, které musela kvůli těhotenství přerušit. Nejmladší syn Mlejnkových Petr (Marek Adamczyk) jednou bude také sloužit v uniformě, zatím si ale neuvědomuje, jakou odpovědnost jeho budoucí povolání nese. Volbou škodolibého osudu ti všichni bydlí pod jednou střechou a neustále na sebe naráží.

30.6.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Fraňkovy výslechové metody z epizody 13. Tři králové seriálu Poldové a nemluvně.
30.6.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Děti na hoverboardech II z epizody 13. Tři králové seriálu Poldové a nemluvně.
30.6.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Dům Jindrových rodičů z epizody 13. Tři králové seriálu Poldové a nemluvně.
22.6.2020JirkaRybka okomentoval místo natáčení Kamil na louce z epizody 10. Únos jako řemen seriálu Poldové a nemluvně.
22.6.2020honzach7 okomentoval místo natáčení Kamil na louce z epizody 10. Únos jako řemen seriálu Poldové a nemluvně.
6.6.2020kacer57 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Budovy v Hradci z epizody 10. Únos jako řemen seriálu Poldové a nemluvně.
6.6.2020kacer57 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Sídliště v Hradci z epizody 1. Malorážka seriálu Poldové a nemluvně.
2.5.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Příjezd ke Třešňovce z epizody 9. Noc s Háčkem seriálu Poldové a nemluvně.
2.5.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kaplička na Třešňovce z epizody 9. Noc s Háčkem seriálu Poldové a nemluvně.
2.5.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kopeček nad Třešňovkou z epizody 9. Noc s Háčkem seriálu Poldové a nemluvně.
2.5.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kamil na louce z epizody 10. Únos jako řemen seriálu Poldové a nemluvně.
2.5.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Louka u Oběšené hrušky z epizody 10. Únos jako řemen seriálu Poldové a nemluvně.
2.5.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Indiánský pohřeb z epizody 9. Noc s Háčkem seriálu Poldové a nemluvně.
1.5.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Cesta na vrakoviště z epizody 1. Malorážka seriálu Poldové a nemluvně.
1.5.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Karel v autě II z epizody 1. Malorážka seriálu Poldové a nemluvně.
1.5.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Karel v autě z epizody 1. Malorážka seriálu Poldové a nemluvně.
28.4.2020Tereziny vložila reálnou fotografii k místu natáčení Sídliště v Hradci z epizody 1. Malorážka seriálu Poldové a nemluvně.
13.4.2020franky nalezl lokaci místa natáčení U Luďkova statku z epizody 8. Vdovská metoda seriálu Poldové a nemluvně.
5.4.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Vila Evy Filippi z epizody 2. Chrastítko seriálu Poldové a nemluvně.
5.4.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Petr na kole z epizody 2. Chrastítko seriálu Poldové a nemluvně.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

  • trempík vložil reálnou fotografii k místu natáčení Brána čarodějova hradu z filmu Pravý rytíř.

  • trempík vložil reálnou fotografii k místu natáčení Vjezd do hradu z filmu Pravý rytíř.

  • Milsn vložil místo natáčení U restaurace k filmu Přes prsty.

  • trempík vložil film Dědictví aneb Kurva se neříká.

  • Milsn vložil místo natáčení U Jírova domu II k filmu Přes prsty.

  • trempík vložil film Lassie se vrací.

  • Milsn vložil místo natáčení U Jírova domu k filmu Přes prsty.

  • Milsn vložil místo natáčení Jíra s kytkou k filmu Přes prsty.

  • Milsn vložil místo natáčení Před domem Pavly k filmu Přes prsty.

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.47