Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

karelkilian

Na Markýzu přichází nový rodinný seriál ze života čtyř mladých mužů - otců, z nichž každý zápasí s úkolem rodiče po svém. Nechybí jim odpovědnost a snaha najít si stabilní místo ve světě matek, což přináší řadu úsměvných situací. Jejich život odráží reálné situace, se kterými se otcové běžně setkávají. Každý z nich zápasí s úkolem otce po svém a jako každý z nás mají své lepší ale i horší chvilky. V kritických situacích se ale umí vynalézt a spojit své síly ... Ambiciózní rozvodový právník Alex (Braňo Deák) zažije v životě zvrat, když mu na dveře zaklepe bývalá přítelkyně. A ne sama, ale také s jeho synem Maxem, o kterém do té doby ani netušil ... Majitel pizzerie Vlado (Filip Tůma) je trojnásobný otec. Žije s manželkou Lucií, jejíž občas dává zabrat. Na fungování domácnosti má totiž jasný názor ... Veterinář Tomáš (Marek Masopust) se právě přistěhoval do města s dcerkou Julkou. Tu jako vdovec vychovává sám s pomocí tchýně Mariky. Tomáš se snaží být dcerce otcem i mámou a jeho názory občas iritují ostatních tatínky ... Marek (Vlado Kobielsky) sedí na dvou židlích. Má dvě dcery z prvního vztahu s exmanželkou Tamarou, s novou partnerkou Petrou čeká syna. Své děti miluje a každému se vždy snaží lahodit. Bývalá manželka má na něj však těžké srdce, protože ji opustil kvůli její kadeřnici ... Seriál Tatínkové je inspirován Chilskou předlohou, která je adaptací původního argentinského formátu. (TV Markíza)

30.1.2020karelkilian vložil místo natáčení Pizzeria Luccia k filmu Tatínkové.
30.1.2020karelkilian vložil místo natáčení Školka k filmu Tatínkové.
30.1.2020karelkilian vložil místo natáčení Před domem Emy a Ondra k filmu Tatínkové.
30.1.2020karelkilian vložil místo natáčení Dům, ve kterém bydlí Bobulovi k filmu Tatínkové.
30.1.2020karelkilian vložil místo natáčení Kancelář Alexe Beckera k filmu Tatínkové.
30.1.2020karelkilian vložil místo natáčení Dům Tomáše Oravce k filmu Tatínkové.
30.1.2020karelkilian vložil místo natáčení Alexovo Parkoviště k filmu Tatínkové.
30.1.2020karelkilian vložil místo natáčení Dům Alexe Beckera k filmu Tatínkové.
19.1.2020karelkilian vložil film Tatínkové.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2022 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | Paetrik | 0.67