Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Video

Děj filmu či seriálu

trempík

Vietnamská mafie v Česku ovládá víc než 70 procent trhu s pervitinem. V jejím čele stojí investoři nazývaní aj Bác, kteří se zde usadili ještě v době komunismu a navenek se tváří jako vážení podnikatelé. Díky propracované a efektivní struktuře výroby jsou na ně klasické policejní postupy krátké. Policisté z protidrogového tak musí používat spíše praktiky tajných služeb – a často jdou i za hranice toho, co je vůbec legální.

David Frýdl (Cyril Dobrý) nikdy nechtěl být policejním informátorem. Chtěl v klidu prodávat drogy a vydělávat velké peníze. Vést bezstarostný život. Chvíli mu to vycházelo, ale pak ho objevil major Jan Blažek (Václav Neužil ml.) z protidrogového. Přitlačil ho ke zdi a David neměl na vybranou. Prozradil skoro všechno, co věděl o česko-vietnamském obchodu s pervitinem. Blažek ale chce víc. Chce stálé spojení. Chce se dostat až nahoru, k samotným hlavám mafie. „Malých ryb“ už zatkli spousty. Zavřeli pár varen pervitinu, ale hned vyrostly nové a obchod jel dál. Blažek už toho má dost. Chce vyhrát za každou cenu, i kdyby neměl hrát tak docela podle standardních policejních pravidel. Na oddělení několika lidem nevěří, vlastně věří jen sám sobě, a ještě nezkušené policejní analytičce Petře Vávrové (Lenka Krobotová). Právě tu si vezme jako partnera na akci, která by měla stoprocentně vyjít, protože tip na ni má přímo od Davida. Ale věci se často odvíjejí jinak, než je pravděpodobné.

David si tuhle cestu nezvolil. Nechtěl se stát informátorem protidrogové policie, a už vůbec nechtěl zradit svého nejlepšího kamaráda Reného (Miloslav Pecháček). Zbývalo mu jen doufat, že akce v Polsku klapne, a to jeho i Reného zachrání. Ale nestalo se, akce nevyšla a jeho nedobrovolný policejní kontakt Blažek je mrtvý. Někdo ho zastřelil. Davidovi je jasné, že prvním na seznamu podezřelých je on sám. Je to nejjednodušší vysvětlení. Blažek se sešel se svým kontaktem, pohádali se a ten ho zastřelil. Proč by pátrali dál. A možná ještě horší je to, že mu nevěří ani šéfové z vietnamské mafie. I jim je jasné, že někde v síti musí být díra, jinak by policie o převozu prekurzorů z Polska neměla ani tušení. David je v kleštích, a jestli se z toho chce dostat, musí spoléhat jenom sám na sebe. Ale je tu ještě někdo, s kým zatím nepočítá. Policejní analytička Petra Vávrová, která byla Blažkovi nejvíc na blízku, a která má víc informací, než její kolegové z protidrogového. (Česká televize)

16.10.2021PC schválil fotografii k místu natáčení U Rudolfina z epizody 3. Ze života pozůstalých seriálu Zrádci.
15.10.2021ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení U Rudolfina z epizody 3. Ze života pozůstalých seriálu Zrádci.
31.7.2021rosky vložil reálnou fotografii k místu natáčení Prověřování Davida Frýdla z epizody 2. Hlavně ať se to nedozví máma seriálu Zrádci.
31.7.2021rosky vložil reálnou fotografii k místu natáčení U varny z epizody 2. Hlavně ať se to nedozví máma seriálu Zrádci.
31.7.2021rosky vložil reálnou fotografii k místu natáčení Varna na plaveckém stadionu z epizody 2. Hlavně ať se to nedozví máma seriálu Zrádci.
31.7.2021rosky vložil reálnou fotografii k místu natáčení Odjezd ze sledovačky z epizody 1. Vstup do prázdnoty seriálu Zrádci.
31.7.2021rosky vložil reálnou fotografii k místu natáčení Identifikace Vietnamců z epizody 3. Ze života pozůstalých seriálu Zrádci.
31.7.2021rosky vložil reálnou fotografii k místu natáčení U městských lázní III z epizody 3. Ze života pozůstalých seriálu Zrádci.
31.7.2021rosky vložil reálnou fotografii k místu natáčení U městských lázní II z epizody 3. Ze života pozůstalých seriálu Zrádci.
31.7.2021rosky vložil reálnou fotografii k místu natáčení U městských lázní z epizody 3. Ze života pozůstalých seriálu Zrádci.
12.7.2021kacer57 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Koupaliště z epizody 3. Ze života pozůstalých seriálu Zrádci.
10.5.2021Epizoda 5. Den pravdy seriálu Zrádci byla okomentována.
5.7.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení U závory z epizody 5. Den pravdy seriálu Zrádci.
5.7.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení V areálu tržnice z epizody 5. Den pravdy seriálu Zrádci.
5.7.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Odjezd do Polska II z epizody 3. Ze života pozůstalých seriálu Zrádci.
5.7.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Dangova tržnice z epizody 5. Den pravdy seriálu Zrádci.
5.7.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Před Dangovou tržnicí z epizody 5. Den pravdy seriálu Zrádci.
5.7.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Dang a JUDr. Beran z epizody 5. Den pravdy seriálu Zrádci.
5.7.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Dangův sklad z epizody 4. Dovolenka v Polsku seriálu Zrádci.
5.7.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Schůzka ve skladu z epizody 4. Dovolenka v Polsku seriálu Zrádci.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

  • 4.10.2021 10:30 - 11:30 ČT1
    Osada

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2021 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Heureka.cz | Paetrik | Fotíme Oba | 1.18