Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Video

Děj filmu či seriálu

trempík

Vietnamská mafie v Česku ovládá víc než 70 procent trhu s pervitinem. V jejím čele stojí investoři nazývaní aj Bác, kteří se zde usadili ještě v době komunismu a navenek se tváří jako vážení podnikatelé. Díky propracované a efektivní struktuře výroby jsou na ně klasické policejní postupy krátké. Policisté z protidrogového tak musí používat spíše praktiky tajných služeb – a často jdou i za hranice toho, co je vůbec legální.

David Frýdl (Cyril Dobrý) nikdy nechtěl být policejním informátorem. Chtěl v klidu prodávat drogy a vydělávat velké peníze. Vést bezstarostný život. Chvíli mu to vycházelo, ale pak ho objevil major Jan Blažek (Václav Neužil ml.) z protidrogového. Přitlačil ho ke zdi a David neměl na vybranou. Prozradil skoro všechno, co věděl o česko-vietnamském obchodu s pervitinem. Blažek ale chce víc. Chce stálé spojení. Chce se dostat až nahoru, k samotným hlavám mafie. „Malých ryb“ už zatkli spousty. Zavřeli pár varen pervitinu, ale hned vyrostly nové a obchod jel dál. Blažek už toho má dost. Chce vyhrát za každou cenu, i kdyby neměl hrát tak docela podle standardních policejních pravidel. Na oddělení několika lidem nevěří, vlastně věří jen sám sobě, a ještě nezkušené policejní analytičce Petře Vávrové (Lenka Krobotová). Právě tu si vezme jako partnera na akci, která by měla stoprocentně vyjít, protože tip na ni má přímo od Davida. Ale věci se často odvíjejí jinak, než je pravděpodobné.

David si tuhle cestu nezvolil. Nechtěl se stát informátorem protidrogové policie, a už vůbec nechtěl zradit svého nejlepšího kamaráda Reného (Miloslav Pecháček). Zbývalo mu jen doufat, že akce v Polsku klapne, a to jeho i Reného zachrání. Ale nestalo se, akce nevyšla a jeho nedobrovolný policejní kontakt Blažek je mrtvý. Někdo ho zastřelil. Davidovi je jasné, že prvním na seznamu podezřelých je on sám. Je to nejjednodušší vysvětlení. Blažek se sešel se svým kontaktem, pohádali se a ten ho zastřelil. Proč by pátrali dál. A možná ještě horší je to, že mu nevěří ani šéfové z vietnamské mafie. I jim je jasné, že někde v síti musí být díra, jinak by policie o převozu prekurzorů z Polska neměla ani tušení. David je v kleštích, a jestli se z toho chce dostat, musí spoléhat jenom sám na sebe. Ale je tu ještě někdo, s kým zatím nepočítá. Policejní analytička Petra Vávrová, která byla Blažkovi nejvíc na blízku, a která má víc informací, než její kolegové z protidrogového. (Česká televize)

5.7.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení U závory z epizody 5. Den pravdy seriálu Zrádci.
5.7.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení V areálu tržnice z epizody 5. Den pravdy seriálu Zrádci.
5.7.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Odjezd do Polska II z epizody 3. Ze života pozůstalých seriálu Zrádci.
5.7.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Dangova tržnice z epizody 5. Den pravdy seriálu Zrádci.
5.7.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Před Dangovou tržnicí z epizody 5. Den pravdy seriálu Zrádci.
5.7.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Dang a JUDr. Beran z epizody 5. Den pravdy seriálu Zrádci.
5.7.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Dangův sklad z epizody 4. Dovolenka v Polsku seriálu Zrádci.
5.7.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Schůzka ve skladu z epizody 4. Dovolenka v Polsku seriálu Zrádci.
5.7.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Schůzka Phia a Danga z epizody 5. Den pravdy seriálu Zrádci.
5.7.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Schůzka v tržnici z epizody 5. Den pravdy seriálu Zrádci.
5.7.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Policejní prohlídka v tržnici z epizody 5. Den pravdy seriálu Zrádci.
27.4.2020Lupamat nalezl lokaci místa natáčení Oslava u Dangových z epizody 5. Den pravdy seriálu Zrádci.
13.4.2020Bojira nalezla lokaci místa natáčení Benzínová pumpa z epizody 2. Hlavně ať se to nedozví máma seriálu Zrádci.
2.4.2020JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení Cesta k Haně Dangové z epizody 6. Všechno bude OK seriálu Zrádci.
2.4.2020JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení Phi před bydlištěm Hany z epizody 6. Všechno bude OK seriálu Zrádci.
2.4.2020JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení Bydliště Hany Dangové z epizody 6. Všechno bude OK seriálu Zrádci.
28.3.2020bobinaulrichova nalezl lokaci místa natáčení Bydliště Phiovy matky z epizody 5. Den pravdy seriálu Zrádci.
27.3.2020JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení Odjezd do Polska z epizody 3. Ze života pozůstalých seriálu Zrádci.
27.3.2020JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení Odjezd do Polska II z epizody 3. Ze života pozůstalých seriálu Zrádci.
27.3.2020Radek vložil reálnou fotografii k místu natáčení Na policejní služebně II z epizody 3. Ze života pozůstalých seriálu Zrádci.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2021 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Heureka.cz | Paetrik | Fotíme Oba | 0.71