Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

nikolaskara

Záhadolog a pohodový průvodce Honza Vrabec má moc rád tajemné příběhy, legendy a pověsti spojené s naší historií. Není to však žádný knihomol, nesedí ve škole, ale pátrá na vlastní pěst! Týden co týden se vydává do stopách starých příběhů plných překvapení a o některých píše články do internetového časopisu. Na výpravách po České republice odhaluje věci běžně skryté, často pramenící v dávné minulosti, která ovšem zdaleka nemusí být minulostí mrtvou! Kdysi po podobných záhadách pátral i jeho předchůdce Tom Wizard, po kterém Honza zdědil nejen jeho internetovou přezdívku. Honza ale není žádný samotář, během let mu s pátráním pomáhala řada přátel: Kačka, Šála, Lebkoun... A jeho poslední dobrodružství jsou hodně ovlivněna šifrovanými zápisky, které si do svého tajného deníku zaznamenával právě Tom Wizard - deníku, který Honza objevil na podzim roku 2009. V průběhu času se změnilo ledasco i v Honzově osobním životě, seznámil se s novou kamarádkou Magdou, která sice není studentkou historie, ale ví mnoho o přírodě a jako amatérská jeskyňářka dokáže bez mrknutí oka čelit každému dobrodružství... (oficiální text distributora)

23.4.2020nikolaskara vložil místo natáčení Hrad Přimda k epizodě 175. Šašek s temnou tváří seriálu Záhady Toma Wizárda.
23.4.2020nikolaskara vložil reálnou fotografii k místu natáčení Honza a Magda v divadle kouzel z epizody 175. Šašek s temnou tváří seriálu Záhady Toma Wizárda.
23.4.2020nikolaskara vložil místo natáčení Honza a Magda v divadle kouzel k epizodě 175. Šašek s temnou tváří seriálu Záhady Toma Wizárda.
23.4.2020nikolaskara vložil místo natáčení Hrad Kunětická hora k epizodě 296. První potápěči aneb Ztracený poklad pod Labem seriálu Záhady Toma Wizárda.
22.4.2020nikolaskara vložil seriál Záhady Toma Wizárda.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.43