Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

trempík

Karanténa věci mění. Jen ti sousedé se pořád chovají stejně bláznivě. Původní seriál České televize Láska v čase korony s nadhledem nahlíží na současnou nelehkou společenskou situaci. Na pozadí pandemie rozehrává příběhy několika obyvatel jednoho menšího českého činžáku.

Hlavními hrdiny příběhu jsou lidé, mezi něž globální pandemie vrazila ochranný štít: teenager Franta Krupička (Jakub Nemčok), jehož rodiče se nestihli vrátit ze zahraničí, senior Libor Borek (Zdeněk Maryška), který je po letech odkázán sám na sebe, protože jeho žena Božena (Milena Steinmasslová) uvízla mimo město a mladý manželský pár Petr a Anna Engelovi (Petr Vršek a Zita Morávková), pro který bude zákaz vycházení rozhodující zkouškou vztahu. (Česká televize)

16.5.2020Ladislav2 nalezl lokaci místa natáčení Kostel z epizody 1. Změna plánů seriálu Láska v čase korony.
8.5.2020honzach7 okomentoval místo natáčení Fulnek z epizody 1. Změna plánů seriálu Láska v čase korony.
8.5.2020bobinaulrichova nalezl lokaci místa natáčení Panelové domy z epizody 1. Změna plánů seriálu Láska v čase korony.
8.5.2020bobinaulrichova nalezl lokaci místa natáčení Činžovní dům z epizody 1. Změna plánů seriálu Láska v čase korony.
8.5.2020bobinaulrichova nalezl lokaci místa natáčení Silnice u činžovního domu z epizody 1. Změna plánů seriálu Láska v čase korony.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.59