Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

Kocourvbotach

Britská učitelka Philippa Paccardová (Cate Blanchett) žijící v italském Turíně se marně dovolává spravednosti ve věci manželovy tragické smrti. Protože místní policie ignoruje její obvinění, rozhodne se vzít spravedlnost do vlastních rukou a prostřednictvím podomácku vyrobené bomby se odhodlá zlikvidovat drogového dealera Vendiceho. Pak se nechá zatknout. Teprve ve vyšetřovací vazbě se dozvídá, že místo muže zodpovědného za smrt jejího manžela zahynuli čtyři zcela nevinní lidé. Do zoufalé mladé ženy, jež má být souzena za teroristický útok, se však zamiluje mladý soudní tlumočník Filippo (Giovanni Ribisi) a pomůže jí uprchnout. Jak dlouho však dvojice spřízněná jmény a spjatá fatalistickým citovým poutem může unikat spravedlnosti? (Oficiální text distributora)

19.9.2020Kocourvbotach schválil místo natáčení Vlakové nádraží z filmu Nebe.
19.9.2020Kocourvbotach schválil místo natáčení Mrakodrap z filmu Nebe.
19.9.2020Ladislav2 nalezl lokaci místa natáčení Mrakodrap z filmu Nebe.
19.9.2020Ladislav2 nalezl lokaci místa natáčení Vlakové nádraží z filmu Nebe.
19.9.2020Kocourvbotach schválil obsah k filmu Nebe.
5.7.2020KisMukk vložil místo natáčení Staré město k filmu Nebe.
5.7.2020KisMukk vložil film Nebe.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.58