Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

Kocourvbotach

Pokud si říkáte, že být multimilionářem je ohromná zábava, pak vás z omylu vyvede mladík Artur Lempereur. Ten se totiž k smrti nudí, a to doslova: pokusil se už o sedm sebevražd, přičemž mu nevyšla ani ta poslední - pád z útesu ve svém vozu poté, co mu ustřihne brzdové destičky. A navíc se dozvídá, že zbankrotoval. Tak jakou má jeho život cenu?

Asi dva miliony dolarů, poradí mu jeho přítel, čínský filozof a myslitel Goh. Poradí mu, aby uzavřel pojistku na dva miliony s tím, že po jeho smrti dostane milion jeho snoubenka Alice a milion právě Goh. A právě Goh se postará o to, aby jeho smrt byla milosrdná a nečekaná.

Artur souhlasí, avšak záhy potkává okouzlující striptérku Alexandrinu a chce se mu žít. Jak ale odvolat najaté zabijáky, kteří jsou mu stále v patách? Odvolat je může jen přítel Goh, ten však zmizel meditovat do Himalájí. Co naplat, Arthur a jeho věrný sluha se musejí vydat na cestu a najít Goha dřív, než Artura dopadnou najatí zabijáci.

6.1.2021Magda86 vložila vlastní obsah k filmu Muž z Hongkongu.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

PC

Hodnocení: 122033

Mé filmy a seriály (363)

Moje místa (31344)

Mé nálezy (18354)

Vyfotil jsem (13342)

Nejaktivnější uživatelé

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2022 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | Paetrik | 0.77