Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Video

Děj filmu či seriálu

Kiki

Film Kráska v nesnázích je založen na jednoduchém příběhu ženy mezi dvěma muži. Atraktivní hlavní hrdinka Marcela je provdána za Jardu, který se toho času ve své autodílně živí krádežemi aut. Jejich vztah je založen už jen na neovladatelné fyzické přitažlivosti. Vychovávají dvě děti a domácnost s nimi sdílí ještě Jardova pobožná matka. Po povodních byla rodina ve svízelné situaci i bez toho, že Jardu zatkla policie. Marcela se musela z nuzných podmínek v autodílně přestěhovat ke své matce a nepřátelskému otčímovi – nechutnému podivínovi Ríšovi. A v té chvíli se objevuje starší elegantní sympatický emigrant Evžen Beneš žijící v Toskánsku, který se do Marcely zamiluje a pohodlný život s ním by byl pro Marcelu i její děti východiskem z nesnází . Marcela musí volit mezi animální přitažlivostí k Jardovi a bezstarostným luxusem s hodným Evženem.

Miesta natáčania:

Natáčelo se v Praze a v Toskánsku.

7.10.2017jised vložil reálnou fotografii k místu natáčení cesta púred hotelom z filmu Kráska v nesnázích.
20.5.2016Teoretik vložil reálnou fotografii k místu natáčení nočná ulica z filmu Kráska v nesnázích.
8.5.2016Teoretik vložil reálnou fotografii k místu natáčení ulica pred domom Marcelinej matky z filmu Kráska v nesnázích.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2019 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.56