Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Hlava Medúzy

Hlava Medúzy Heureka Hlava Medúzy
Hlava Medúzy

Detail filmu

Děj filmu či seriálu

trempík

Tým brněnských kriminalistů vyšetřuje osm důkladně provedených vražd.

Šéfkou oddělení je major Karin Kaplanová (Jitka Čadek Čvančarová), rozvedená matka šestileté Táni. Pozici šéfky brněnské mordparty získala nejen díky mimořádné píli a vynikajícím policejním znalostem, ale především kvůli nadstandardní ženské intuici vidět a vnímat případy, pachatele a okolnosti činu extrémně empaticky a neúnavně. Kapitán David Merta (Jiří Dvořák) je mimořádně všestranně moudrý, pragmatický a spolehlivý detektiv, který je pro Karin nejen detektivním parťákem číslo jedna. Kapitán Martin Tomek (Michal Isteník), neustále hašteřivá posila týmu, je nejen šaškem v kolektivu, ale zejména extrémně snaživý a poctivý detailista, který si svou pozici řádně vydřel. Kapitán Sabina Holanová (Petra Bučková) je znalkyní brněnského podsvětí, která má nejblíže k obyčejným lidem. Sama totiž pochází z tuctového městského prostředí. Podobně jako Karin je matka samoživitelka.

A jakými případy se bude mordparta zabývat?

Hlava Medúzy

Brněnská mordparta musí řešit smrt akademického malíře obrazů. Jak do propletence kriminálního případu, který se otře o brněnskou mafii, zapadá slavný Rubensův obraz?

Vykročení do života

Po maturitním večírku je v blízkém rybníku nalezena mrtvola jedné ze studentek. Byla to jen nešťastná náhoda, nebo její smrt zavinil někdo ze spolužáků?

Smrt na zámku

Dvě dívky objeví při návštěvě zámku uprostřed jedné z komnat mrtvolu místního správce. Indicie ke spletitému případu zavedou vyšetřovatele k odhalování zámecké minulosti.

Dům na konci ulice

V poklidné vesnické oblasti naleznou sousedé mrtvolu místní seniorky. Kdo stojí za vraždou hodné babičky, která neměla s nikým na první pohled konflikt?

Královny krásy

Na generální zkoušce soutěže Miss se jedné z krásek udělá zle a následně umírá. Brněnská kriminálka tak musí vyřešit vraždu dívky v prostředí plném rivality, zášti a neupřímného přátelství.

Tajemství umírajícího lesa

Jak spolu souvisí neoblíbená výstavba golfového hřiště, která likviduje místní les, a smrt jednoho z dělníků? I takový případ musí detektivové vyřešit a odhalit spletité vztahy místních obyvatel.

Krev na stříbrném plátně

Při natáčení nového filmu Jiřího Stracha umírá střelnou ranou do hlavy bohatý producent a majitel prosperujícího byznysu. Vyšetřování případu zavede mordpartu do filmařského prostředí.

Kalich hořkosti

Po automobilové nehodě je nalezena mrtvola spolujezdce, který však nezemřel na následky samotné nehody. Řidička auta končí v nemocnici ve vážném stavu. To, co se původně jeví jako obyčejná autonehoda, zavede kriminalisty k odhalování křivd a tajemství minulosti.

8.3.2021Milsn okomentoval místo natáčení Odjezd taxíku z epizody 1. Hlava Medúzy seriálu Hlava Medúzy.
8.3.2021Místo natáčení Odjezd taxíku z epizody 1. Hlava Medúzy seriálu Hlava Medúzy bylo okomentováno.
24.2.2021kubík.kuchar vložil reálnou fotografii k místu natáčení Zámek Kunštát z epizody 3. Smrt na zámku seriálu Hlava Medúzy.
24.2.2021kubík.kuchar vložil reálnou fotografii k místu natáčení Zámecká kašna z epizody 3. Smrt na zámku seriálu Hlava Medúzy.
20.2.2021Akrim vložila reálnou fotografii k místu natáčení Zastavárna z epizody 3. Smrt na zámku seriálu Hlava Medúzy.
20.2.2021Akrim vložila reálnou fotografii k místu natáčení Příjezd k BC Titanium z epizody 4. Dům na konci ulice seriálu Hlava Medúzy.
20.2.2021Akrim vložila reálnou fotografii k místu natáčení Zatýkání před BC Titanium z epizody 4. Dům na konci ulice seriálu Hlava Medúzy.
20.2.2021Akrim vložila reálnou fotografii k místu natáčení Marián Rouch u auta z epizody 4. Dům na konci ulice seriálu Hlava Medúzy.
19.2.2021Akrim nalezla lokaci místa natáčení Nemocniční pokoj prof. Vebera z epizody 2. Vykročení do života seriálu Hlava Medúzy.
18.2.2021Akrim vložila reálnou fotografii k místu natáčení Obvodní oddělení Policie ČR z epizody 4. Dům na konci ulice seriálu Hlava Medúzy.
18.2.2021Akrim vložila reálnou fotografii k místu natáčení Kostelík na náměstí z epizody 4. Dům na konci ulice seriálu Hlava Medúzy.
13.2.2021Milsn vložil místo natáčení Za tunelem k epizodě 5. Královny krásy seriálu Hlava Medúzy.
13.2.2021Akrim vložila reálnou fotografii k místu natáčení Vchod domu, kde bydlí Malířovi z epizody 5. Královny krásy seriálu Hlava Medúzy.
13.2.2021Akrim vložila reálnou fotografii k místu natáčení Před bydlištěm Malířových z epizody 5. Královny krásy seriálu Hlava Medúzy.
13.2.2021Akrim vložila reálnou fotografii k místu natáčení U stanoviště taxíků z epizody 2. Vykročení do života seriálu Hlava Medúzy.
13.2.2021Akrim vložila reálnou fotografii k místu natáčení V podchodu II z epizody 2. Vykročení do života seriálu Hlava Medúzy.
13.2.2021Akrim vložila reálnou fotografii k místu natáčení V podchodu z epizody 2. Vykročení do života seriálu Hlava Medúzy.
13.2.2021Akrim vložila reálnou fotografii k místu natáčení Před Moravskou galerií z epizody 1. Hlava Medúzy seriálu Hlava Medúzy.
13.2.2021Akrim vložila reálnou fotografii k místu natáčení Moravská galerie z epizody 1. Hlava Medúzy seriálu Hlava Medúzy.
13.2.2021Akrim vložila reálnou fotografii k místu natáčení Odjezd taxíku z epizody 1. Hlava Medúzy seriálu Hlava Medúzy.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2021 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Heureka.cz | Paetrik | Fotíme Oba | 0.66