Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

ladak1

Inženýr Štěpán Pavlík, konstruktér spojovací techniky, touží stát se kosmonautem. Pošle svou žádost do Moskvy a čeká na odpověď. Seznámí se s pracovníky observatoře v Ondřejově, kde také potká záhadnou dívku Mab, objevující se občas v blízkosti hvězdárny. Konečně přijde z Akademie věd v Moskvě odpověď. Na jejím základě je Štěpán přijat na observatoř, kde nahradí inženýra Málka, který dal výpověď. Štěpán usilovně pracuje na měřící aparatuře, která má být umístěna na kosmické raketě. Za měsíc má odletět do Moskvy na funkční zkoušky aparatury. Práce se mu však příliš nedaří. Dokončí ji v termínu, ale ví, že jsou tam chyby. Ty odstraní inženýr Málek, který vzal svou výpověď zpět. Štěpán do Moskvy neodjede, zůstává v Československu se smutkem a vědomím promarněné šance... Po čase sleduje start kosmické lodi, na jejíž palubě je Vladimír Remek. Štěpán myslí na dívku Mab a na své sny. Smířený se svým životem je rád, že je to lidstvo, které uskutečňuje jeho sny a sny milionů dalších. (Filmový přehled)

24.9.2021rosky vložil reálnou fotografii k místu natáčení Pavlík u výlohy z filmu Modrá planeta.
22.8.2021JirkaRybka okomentoval místo natáčení Dvůr z filmu Modrá planeta.
2.2.2021JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení Fiat z filmu Modrá planeta.
2.2.2021JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení Pohled z výlohy z filmu Modrá planeta.
2.2.2021JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení Výloha z filmu Modrá planeta.
2.2.2021JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení Průjezd z filmu Modrá planeta.
2.2.2021JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení Sousedka z filmu Modrá planeta.
2.2.2021JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení Náměstí z filmu Modrá planeta.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2022 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | Paetrik | 0.64