Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Video

Děj filmu či seriálu

Míla

Dvojka na zabití je komediální krimiseriál, který se ponese v duchu rčení, že protiklady se přitahují. Rozervaný, depresivní a ironický detektiv Martin Rykl (Jakub Prachař) a slušná, ambiciózní a organizovaná vyšetřovatelka Karolína Světlá (Sara Sandeva) spolu začnou pracovat na policejním oddělení. A ze začátku to vypadá, že tahle dvojice to spolu dlouho nevydrží... Rykl je šťastný a spokojený chlap, až do okamžiku, kdy při cestě domů přepadnou jeho manželku a ubodají ji k smrti. Pachatel nebyl nikdy dopaden a Martin po něm do dnešního dne nepřestal pátrat. Začal dokonce kašlat i na pracovní povinnosti. A do toho na policejní oddělení přichází nová posila – Karolína. (TV Prima)

25.9.2021Míla vložil reálnou fotografii k místu natáčení Rezidence Eliška z epizody 3. Smrt v trojúhelníku seriálu Dvojka na zabití.
20.9.2021Míla vložil reálnou fotografii k místu natáčení obchod Le Truffe Blanc z epizody 2. Vražda na talíři seriálu Dvojka na zabití.
12.9.2021Míla vložil místo natáčení obchod Le Truffe Blanc 2 k epizodě 2. Vražda na talíři seriálu Dvojka na zabití.
12.9.2021Míla vložil místo natáčení obchod Le Truffe Blanc k epizodě 2. Vražda na talíři seriálu Dvojka na zabití.
10.9.2021Míla vložil reálnou fotografii k místu natáčení Dům zastřeleného hlídače z epizody 1. Paní Columbová seriálu Dvojka na zabití.
10.9.2021Míla vložil reálnou fotografii k místu natáčení Přepadení banky z epizody 1. Paní Columbová seriálu Dvojka na zabití.
10.9.2021Míla vložil reálnou fotografii k místu natáčení Dům kpt. Karolíny Světlé z epizody 1. Paní Columbová seriálu Dvojka na zabití.
5.9.2021Míla vložil seriál Dvojka na zabití.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2021 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | Paetrik | 0.55