Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

jircu

Původní dokumentární cyklus v produkci ČT, zabývající se architekturou českých měst, pod taktovkou scénáristy a režiséra Radovana Lipuse a především pak nesmrtelného architekta-sklepáka Davida Vávry. Právě rukopis Vávrova způsobu moderování z jinak zdánlivě chladného a nezáživného tématu činní zajímavou a v kontextu běžné dokumentární tvorby netradiční podívanou. Součástí projektu Šumných měst je i stejnojmenná nezisková organizace snažící se mapovat ohrožené památky. Cyklus je velmi ceněn mezi odborníky i širokou veřejností. (oficiální text distributora)

23.2.2023Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kamenný most z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.
23.2.2023Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Slávka Hlubinová na mostě z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.
8.8.2022Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení Jižní strana obydlí pro seniory z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.
8.8.2022Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení Obydlí pro seniory z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.
8.8.2022Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení Dům s pečovatelskou službou z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.
8.8.2022Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení Klidné atrium domu z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.
8.8.2022Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení Pavlačový dům z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.
8.8.2022Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení Originální obytný dům z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.
8.8.2022Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kostel Nanebevzetí Panny Marie z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.
30.6.2022jircu vložil reálnou fotografii k místu natáčení Rodinný dům z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.
29.6.2022jircu vložil reálnou fotografii k místu natáčení Masné krámy na náměstí z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.
29.6.2022jircu vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kino Oko Strakonice z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.
29.6.2022jircu vložil reálnou fotografii k místu natáčení Fezko - bývalá továrna z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.
29.6.2022jircu vložil reálnou fotografii k místu natáčení Švanda dudák si vesele hraje z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.
29.6.2022jircu vložil reálnou fotografii k místu natáčení Funkcionalistická dostavba spořitelny z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.
29.6.2022jircu vložil reálnou fotografii k místu natáčení Náměstí ve Strakonicích z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.
29.6.2022jircu vložil reálnou fotografii k místu natáčení Švanda dudák z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.
29.6.2022jircu vložil reálnou fotografii k místu natáčení Na Otavě ve Strakonicích z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.
29.6.2022jircu vložil reálnou fotografii k místu natáčení Vodáci na Otavě z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.
27.6.2022jircu vložil reálnou fotografii k místu natáčení Občanská záložna z epizody Šumná Otava seriálu Šumná města.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2023 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | Paetrik | 0.73