Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

Kiki

Wesley Gibson je otrávený svým stereotypním životem, je stále švorc, jeho přítelkyně ho podvádí s jeho nejlepším kamarádem, práce účetního ho nebaví, šéfová mu leze na nervy, nic se mu nedaří a jeden den je jako druhý. V tom ho zkontaktuje atraktivní Fox a sdělí mu, že je synem slavného zabijáka, který byl členem starodávného Bratrstva založeného kdysi v jednom klášteře na východní Moravě. Bratrstvo sdružuje obratné zabijáky, jejichž úkolem je odtraňovat osoby, které určí osud a jejichž smrt zabrání strastem mnoha dalších lidí. Vše se tedy má odehrávat ve jménu většího dobra. Wesley se musí rozhodnout, jestli povede dál svůj ubíjející život, nebo se vydá ve šlépějích svého otce. (Kiki)

Místa natáčení:

Kromě Chicaga a New Yorku se natáčelo také v České republice - ve filmu najdeme hrady Pernštejn a Křivoklát, také scény s Pendolinem se natáčely v ČR.

5.10.2021DeltyM nalezl lokaci místa natáčení Klášter údajně na Moravě z filmu Wanted.
24.3.2018Radim VB vložil reálnou fotografii k místu natáčení Silnice u trati z filmu Wanted.
24.3.2018Radim VB vložil reálnou fotografii k místu natáčení Železniční přejezd z filmu Wanted.
14.8.2016Balikesir nalezl lokaci místa natáčení Klášter údajně na Moravě z filmu Wanted.
18.12.2013Míla okomentoval místo natáčení Klášter údajně na Moravě z filmu Wanted.
21.3.2012oweckin okomentoval film Wanted.
21.3.2012oweckin okomentoval film Wanted.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2023 | Movieloci.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | TH Shop | Paetrik | 3.37