Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Panoptikum města pražského

Panoptikum města pražského Panoptikum města pražskéhoHeureka Panoptikum města pražského
Panoptikum města pražského

Detail filmu

Děj filmu či seriálu

yurasch

Seriál volně navazuje na proslulé Sequensovy Hříšné lidi.. Byl také vytvořen podle předlohy známého soudničkáře Jiřího Marka. Vyskytuje se tu množství starých známých tváří, inspektoři Brůžek a Bouše, jakož i penzionovaný ex- inspektor Mrázek. Nově se objevují kromě jiných rada Korejs, náhrada za zesnulého radu Vacátka a policejní koncipista dr. Souček. Deset příběhů vesměs z prostředí pražské galerky je zaplněno typickými markovskými postavičkami, mimo zločinů, pátrání a dopadení nechybí ani odlehčující humor. Zájemce o filmovou hudbu a milovníky Četnických humoresek může zaujmout písnička, která zazní v hospodě v prvním díle. Je shodná s hlavním hudebním motivem "humoresek". To proto, že oba seriály mají nejen stejného režiséra, ale i tvůrce hudby - Ivana Kurze.

23.1.2019roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení Před vilou z epizody 3. Atentát na ministerského předsedu seriálu Panoptikum města pražského.
22.1.2019roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení V přístavu z epizody 1. Funus seriálu Panoptikum města pražského.
18.10.2017jised vložil reálnou fotografii k místu natáčení Nádraží v Chebu z epizody 8. Pan rada v Paříži seriálu Panoptikum města pražského.
22.1.2017Bojira nalezla lokaci místa natáčení Německo z epizody 8. Pan rada v Paříži seriálu Panoptikum města pražského.
9.7.2016astrid nalezl lokaci místa natáčení U brány z epizody 9. Příběh z dovolené seriálu Panoptikum města pražského.
22.11.2015honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení U sochy sv. Nepomuka z epizody 4. Letní přeháňka seriálu Panoptikum města pražského.
21.11.2015honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení Milenec z epizody 4. Letní přeháňka seriálu Panoptikum města pražského.
21.11.2015honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení Před domem z epizody 4. Letní přeháňka seriálu Panoptikum města pražského.
29.1.2014Kabonil vložil reálnou fotografii k místu natáčení Politici z epizody 3. Atentát na ministerského předsedu seriálu Panoptikum města pražského.
16.5.2013Haniczka nalezla lokaci místa natáčení Mrázek z epizody 4. Letní přeháňka seriálu Panoptikum města pražského.
22.4.2012Jaja608 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Pan rada z epizody 7. Hokynářská balada seriálu Panoptikum města pražského.
22.4.2012JSYSMHJF vložila reálnou fotografii k místu natáčení Karlův most-schody na Kampu z epizody 6. V tom starém domě seriálu Panoptikum města pražského.
22.4.2012JSYSMHJF vložila místo natáčení Karlův most-schody na Kampu k epizodě 6. V tom starém domě seriálu Panoptikum města pražského.
22.4.2012JSYSMHJF vložila reálnou fotografii k místu natáčení Karlův most z epizody 6. V tom starém domě seriálu Panoptikum města pražského.
22.4.2012JSYSMHJF vložila místo natáčení Karlův most k epizodě 6. V tom starém domě seriálu Panoptikum města pražského.
22.4.2012JSYSMHJF vložila reálnou fotografii k místu natáčení Pan rada z epizody 7. Hokynářská balada seriálu Panoptikum města pražského.
1.4.2012Leddo okomentoval místo natáčení Nádraží v Železném Brodě z epizody 9. Příběh z dovolené seriálu Panoptikum města pražského.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

  • marhan vložil místo natáčení cirkus k filmu Revue pro následníka trůnu.

  • marhan vložil místo natáčení u závory k filmu Revue pro následníka trůnu.

  • marhan vložil místo natáčení přejezd k filmu Revue pro následníka trůnu.

  • marhan vložil místo natáčení Strakonická k filmu Revue pro následníka trůnu.

  • marhan vložil místo natáčení most k filmu Revue pro následníka trůnu.

  • marhan vložil místo natáčení v autě k filmu Revue pro následníka trůnu.

  • marhan vložil místo natáčení lihovar k filmu Revue pro následníka trůnu.

  • marhan vložil místo natáčení u mostu k filmu Revue pro následníka trůnu.

  • marhan vložil místo natáčení předmostí k filmu Revue pro následníka trůnu.

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2019 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.42