Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Sedmilhářky

Heureka Sedmilhářky
Sedmilhářky

Detail filmu

Děj filmu či seriálu

Lamia83

Minisérie Sedmilhářky je adaptací stejnojmenné knižní předlohy australské spisovatelky Liane Moriartyové, která obsadila první místo prestižního žebříčku bestsellerů New York Times. Temné komediální drama, v němž několik předních hollywoodských hvězd podává mimořádné herecké výkony, se odehrává v kalifornském městečku Monterey a začíná podezřelou vraždou na benefiční akci základní školy. Přestože totožnost oběti i pachatele zpočátku zůstává záhadou, vše nasvědčuje tomu, že v pozadí zločinu stála rivalita a tajemství obklopující trojici matek – Madeline (Reese Witherspoon), extrovertní a živelnou ženu v domácnosti, která v srdci chová zášť vůči exmanželově nové mladší ženě Bonnie (Zoë Kravitz), instruktorce jógy se zenovým přístupem k životu; dále Madelininu nejlepší kamarádku Celeste (Nicole Kidman), bývalou právničku žijící ve zdánlivě dokonalém manželství s mladším mužem (Alexander Skarsgård); a Jane (Shailene Woodley), svobodnou matku s temnou minulostí, kterou Madeline a Celeste vezmou pod svá ochranná křídla. Děj příběhu je prokládaný scénami z výslechové místnosti, v níž ostatní rodiče a školní zaměstnanci vypráví zákulisní drby o spojenectvích a rivalitách mezi místními obyvateli, především pak o Madeline a její úhlavní nepřítelkyni, vlivné a úspěšné pracující matce Renatě Kleinové (Laura Dern). V průběhu sedmi napínavých, černě humorných epizod vychází najevo, jaké tajemství každá z žen skrývá, a postupně se dostáváme až k oné osudné noci.

21.5.2023Kocourvbotach schválil místo natáčení Pláž z epizody Dostaneš, co potřebuješ seriálu Sedmilhářky.
21.5.2023Kocourvbotach schválil místo natáčení Pohřeb z epizody Dostaneš, co potřebuješ seriálu Sedmilhářky.
21.5.2023Kocourvbotach schválil epizodu Dostaneš, co potřebuješ seriálu Sedmilhářky.
14.5.2023Kocourvbotach schválil místo natáčení Totožnost muže z epizody Když už tě jednou kousne seriálu Sedmilhářky.
14.5.2023Kocourvbotach schválil epizodu Když už tě jednou kousne seriálu Sedmilhářky.
13.5.2023Lamia83 vložila místo natáčení Totožnost muže k epizodě Když už tě jednou kousne seriálu Sedmilhářky.
13.5.2023Lamia83 vložila místo natáčení Pláž k epizodě Dostaneš, co potřebuješ seriálu Sedmilhářky.
13.5.2023Lamia83 vložila místo natáčení Pohřeb k epizodě Dostaneš, co potřebuješ seriálu Sedmilhářky.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2023 | Movieloci.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | TH Shop | Paetrik | 0.72