Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Video

Děj filmu či seriálu

trempík

Kapitánka Jana Vinická (Soňa Norisová) a poručík Kamil Sedláček (Filip Tomsa) řeší v poslední sérii oblíbeného kriminálního seriálu 8 nových případů. Opět nechybí ani staré známé osazenstvo policejní stanice v Kašperských Horách - Karel Franc (Jan Monczka), Vlasta Nováček (Zdeněk Palusga), Pepa Vítek (Matěj Dadák), Pavel "Jája" Votava (Michal Holán) a Lucie Krásenská (Jaroslava Bobková-Stránská).

Se 4. sérií ale přichází i několik změn a novinek! Major Václav Koutný (Jaroslav Satoranský) odchází do důchodu a novým šéfem klatovské kriminálky se stává major Jan Dostál (Róbert Halák) z hospodářské kriminálky. Jana se s tetou, pošťačkou Květou Válkovou (Jana Boušková), a jejím mužem, hajným Fandou Konášem (Josef Nechutný), museli přestěhovat z chalupy, kterou sežrala dřevomorka, do hájovny. A na Šumavu se z Českých Budějovic stěhuje Blanka Majerová (Petra Martincová), která se jako zdravotní sestra stane pravou rukou MUDr. Martina Beneše (Martin Davídek) a velmi rychle se skamarádí s prodavačkou Katkou Nováčkovou (Taťjana Medvecká), recepční Maruškou Bláhovou (Dagmar Čárová) i pošťačkou Květou Válkovou.

Co jsou naopak další jistoty? Oblíbené postavy z předchozích řad, např. cestář Jindra Cerman (Martin Zahálka), nahluchlý Franta Janoušek (Ctirad Götz), lesníci Venca "Kurva" Roubík (Václav Krátký), Jirka Krásenský (Ivo Hrbáč) a Vláďa Šmídmajer (Robert Kroupar), patoložka MUDr. Málková (Stanislava Jachnická), policejní technici Petr a Vojta (Jiří Racek a Matěj Anděl), majitel sklárny Petr Gabriel (Florian Stadler), major ve výslužbě Jarda Racek (Dušan Sitek), čišník Marcel Holoubek (Zdeněk Mahdal) nebo šéf Lesní správy Radek Hofman (Stanislav Hybler). Vztahy na Modravě ale zamíchají i 2 nově příchozí postavy, masér Rudla Stejskal (Peter Čižmár) a parašutista Ondra (David Bowles).

31.1.2023Michael vložil reálnou fotografii k místu natáčení V lékárně Mgr. Jindřicha Hory z epizody 1. Útěk do Tarify seriálu Policie Modrava IV.
31.1.2023Michael vložil reálnou fotografii k místu natáčení Vchod do lékárny z epizody 1. Útěk do Tarify seriálu Policie Modrava IV.
29.12.2022RomanPetra vložil(a) reálnou fotografii k místu natáčení Odbočka na Novou Hůrku z epizody 1. Útěk do Tarify seriálu Policie Modrava IV.
29.12.2022RomanPetra vložil(a) reálnou fotografii k místu natáčení Dům Holečkových z epizody 4. Posel ze světa mrtvých seriálu Policie Modrava IV.
29.12.2022RomanPetra vložil(a) reálnou fotografii k místu natáčení Srní z epizody 1. Útěk do Tarify seriálu Policie Modrava IV.
14.11.2022Michael vložil reálnou fotografii k místu natáčení Před pracovní agenturou z epizody 8. Případ neznámé ženy seriálu Policie Modrava IV.
14.11.2022Michael vložil reálnou fotografii k místu natáčení Cesta do pracovní agentury z epizody 8. Případ neznámé ženy seriálu Policie Modrava IV.
30.10.2022Steev vložil místo natáčení Modrava k epizodě 8. Případ neznámé ženy seriálu Policie Modrava IV.
29.10.2022Steev vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kostel v Záhoří z epizody 6. Peníze na střeše seriálu Policie Modrava IV.
27.10.2022josefZR vložil reálnou fotografii k místu natáčení Hřbitov v Pomezí z epizody 5. Mrtví do hospody nechodí seriálu Policie Modrava IV.
24.10.2022josefZR vložil reálnou fotografii k místu natáčení Před zdravotním střediskem z epizody 1. Útěk do Tarify seriálu Policie Modrava IV.
24.10.2022josefZR nalezl lokaci místa natáčení Chatová osada z epizody 8. Případ neznámé ženy seriálu Policie Modrava IV.
24.10.2022kacer57 nalezl lokaci místa natáčení Obec Pomezí II z epizody 5. Mrtví do hospody nechodí seriálu Policie Modrava IV.
24.10.2022kacer57 nalezl lokaci místa natáčení Obec Pomezí z epizody 5. Mrtví do hospody nechodí seriálu Policie Modrava IV.
24.10.2022trempík vložil místo natáčení Obec Pomezí II k epizodě 5. Mrtví do hospody nechodí seriálu Policie Modrava IV.
24.10.2022trempík vložil místo natáčení Infocentrum Srní II k epizodě 3. Muž, který vyrovnal účet seriálu Policie Modrava IV.
24.10.2022trempík vložil místo natáčení Infocentrum Srní k epizodě 3. Muž, který vyrovnal účet seriálu Policie Modrava IV.
23.10.2022trempík nalezl lokaci místa natáčení Pošta v Trnové z epizody 8. Případ neznámé ženy seriálu Policie Modrava IV.
23.10.2022trempík vložil místo natáčení Před pracovní agenturou k epizodě 8. Případ neznámé ženy seriálu Policie Modrava IV.
23.10.2022trempík vložil místo natáčení Cesta do pracovní agentury k epizodě 8. Případ neznámé ženy seriálu Policie Modrava IV.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2023 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | Paetrik | 1.12