Není sirotek jako sirotek
Komedie/Rodinný
Země původu: Československo
Natočeno v roce: 1986
Délka: 79 min
Režie: Stanislav Strnad
Hrají: Ondřej Havelka, Vlastimil Brodský, Josef Bláha, Robert Vrchota, Jana Nagyová, Alena Kreuzmannová, Miriam Kantorková, Marie Rosůlková, Lubomír Kostelka, František Řehák, Vladimír Hlavatý, Karel Vochoč, Míla Myslíková, Eva Kudláčková, Ludmila Roubíková, Milan Šimáček, Jiří Strach, Soňa Dvořáková, Karel Bělohradský, Valerie Kaplanová, Eva Svobodová, Adolf Filip, Vítězslav Jandák, Václav Sloup, Marcela Martínková, Radka Stupková
Komentáře
Téměř určitě je to rybník z Návštěvníků. Je tam vidět betonová krychle s poklopem, která je u fotky k Návštěvníkům diskutovaná. Pod poklopem je mechanizmus k ovládání stavidla a s tím děti manipulují.
2014-09-13 09:19:10
Chcete-li text v textových polích naformátovat, použijte následující značky:
*Kurzíva* nebo _Kurzíva_
**Tučný text** nebo __Tučný text__
#Nadpis první úrovně
##Nadpis druhé úrovně
Příklad [odkazu](https://filmovamista.cz) na Filmová místa.cz. Vznikne:
Příklad odkazu na Filmová místa.cz.
Nejnavštěvovanější filmy:
Vyhledávání
Akce
-
Lipinski vložil místo natáčení Do areálu k filmu Jak napálit advokáta.
-
bplcpfou se zaregistroval(a).
-
Hasic007 vložil reálnou fotografii k místu natáčení cesta pri kríži z filmu Vesničko má středisková.
-
dqcspsud se zaregistroval(a).
-
skpwexst se zaregistroval(a).
-
bd777id se zaregistroval(a).
-
khelovipid se zaregistroval(a).
-
bajiliveid se zaregistroval(a).
-
VeruTom vložil(a) reálnou fotografii k místu natáčení Vodopády Iguazu z filmu Indiana Jones a království křišťálové lebky.
Nejčerstvější informace
jircu
Hodnocení: 33456
Mé filmy a seriály (93)
Moje místa (1444)
Mé nálezy (1393)
Vyfotil jsem (1584)





