Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Komentáře

caukys

to Tonus : Když jsem byla na prohlídce loni,tak jsem také problém neměla a fotek interiérů mám také poměrně dost.Ale neměla jsem kvalitní foťák a proto jsem chtěla nové fotky.Loni mě průvodkyně nechala fotit v pohodě,ale letos byl průvodce natolik striktní,že ještě před vstupem vydal zákaz focení a velmi důsledně si to hlídal i při samotném výkladu.I když jsem mu řekla že potřebuji jen jedno foto sem na filmovky,tak odvětil,že oni z takovéto propagace nic nemají.Takže jsem přestala prosit a udělala tajně aspoň jedno foto,byť málo kvalitní.Ale mám pro změnu nafocené aspoň podzemní sklepení,tam nebyl problém.Holt se pokusím možná příští rok znovu a třeba natrefím na povolnějšího průvodce :-)

2009-11-27 22:47:11

Reagovat

TONUS

MUSÍM PODOTKNOUT,ŽE MÁM TROCHU JINÉ ZKUŠENOSTI-MOŽNÁ SE HODNĚ ZMĚNILO...ALE VLASTNÍM DESÍTKY FOTOGRAFIÍ INTERIERŮ-PŘI ŽÁDNÉ PROHLÍDCE (3) JSEM NEMĚL S FOCENÍM PROBLÉMY.

2009-11-27 21:44:12

Reagovat

caukys

Úplně jsem zapoměla,že jsem chtěla znovu navštívit klášter Chotěšov a nafotit přesnější záběry,ale ještě jsem to stihla. 27.9.09 byla poslední prohlídka před pravidelným zamykáním kláštera.Ale toto zapomenutí bylo k něčemu dobré,jelikož převážně jen v tento den mohou návštěvníci mimo prohlídky kláštera projít část gotického podzemního sklepení a dozvědět se něco o důmyslném kanalizačním systému pod klášterem.I v těchto prostorách byl natáčen seriál Dobrodružství kriminalistiky.Také proběhla prohlídka rozlehlých spodních klášterních zahrad a bývalého hřbitova řádových sester.Tyto zahrady byli zpřístupněny letos poprvé 13.7.2009 v rámci akce Večer pro klášter Chotěšov.Novým majitelem bývalé klášterní užitkové zahrady s domem č.p. 69 je Občanské sdružení,které si klade za cíl její rekonstrukci a revitalizaci.Zchátralý areál patří Chotěšovu, který ale na opravu odhadovanou na více než miliardu korun nemá peníze.I přesto probíhají nejnutnější opravy,pozvolna výměna oken z darů návštěvníků a z pořádané sbírky "Kup si své okno " a kousek po kousku se vyměňuje střešní krytina.Světový památkový fond, který se věnuje ochraně světového kulturního dědictví,zařadil klášter v roce 2003 mezi 100 nejohroženějších památek světa.Jen mne mrzelo,že v interiérech kláštera se bohužel nesmí fotit.Ani po velkých prosbách(chtěla jsem pouze jedno foto interiéru)bylo striktní ne,bohužel.

2009-09-30 21:28:32

Reagovat

Jiří Kuruc

Bohužel ve filmu víc lepších záběrů nebylo :-(

2008-11-24 10:14:20

Reagovat

caukys

Bohužel,skoro všechny fotky mám těsně vedle :-( Tak musím udělat ještě jednu návštěvu,někdy :-)))

2008-11-23 23:26:05

Reagovat

Vlož komentář

Jméno(*)
E-mail
Opište kód(*,1)
Komentář(*,2)

*) Údaje označené hvězdičkou a tučným písmem jsou povinné.

1) Pokud se přihlásíte nemusíte vyplňovat některé údaje.

2) Nepřihlášený uživatel nemůže vkládat některé textové prvky - například odkazy.

Chcete-li text v textových polích naformátovat, použijte následující značky:

*Kurzíva* nebo _Kurzíva_

**Tučný text** nebo __Tučný text__

#Nadpis první úrovně

##Nadpis druhé úrovně

Příklad [odkazu](https://filmovamista.cz) na Filmová místa.cz. Vznikne:
Příklad odkazu na Filmová místa.cz.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

DeltyM

Hodnocení: 19882

Mé filmy a seriály (48)

Moje místa (1159)

Mé nálezy (1737)

Vyfotil jsem (80)

Nejaktivnější uživatelé

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2019 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.29