Čas záběru od začátku filmu: 00:02:27
Popis děje na záběru:
Nejen přírodní krásy, ale i vyspělý průmysl jest skvělou propagací naší vlasti, jak dokazuje světová pověst tužkáren v Českých Budějovicích. České Budějovice, středisko českého jihu, byly založeny již v XIII. století. Během posledních desítiletí se zde vyvinul velký průmysl. (titulky)
Autor záběru: jiri
Místo objevil: PC
Autoři fotografií: ladak1
Adresa místa: Sokolský ostrov 3, České Budějovice
Země: Česko
GPS souřadnice: 48.976022, 14.468355
Popis skutečného místa:
Fotka byla pořízena z trochu jiného úhlu, protože jinak by nebylo přes tribunu atletického stadionu nic vidět. Tato tribuna i tak zakrývá velkou část záběru. Vhodnější by bylo fotit přímo ze stadionu, ale ten je bohužel zavřený :(
Nejnavštěvovanější filmy:
Vyhledávání
Akce
-
PC schválil místo natáčení večierok z epizody 9. Zrádce seriálu Nevinné lži.
-
PC schválil místo natáčení V obchodě z filmu Případy pana Janíka.
-
PC schválil místo natáčení V pasáži z filmu Případy pana Janíka.
-
PC schválil místo natáčení okno Kuřidýmovho bytu z epizody 35. Skokan seriálu Četnické humoresky (III. série).
-
PC schválil fotografii k místu natáčení okno Kuřidýmovho bytu z epizody 35. Skokan seriálu Četnické humoresky (III. série).
-
sasorts nalezl lokaci místa natáčení Cesta mezi poli z filmu Slunce, seno, erotika.
-
PC schválil místo natáčení Výhled do krajiny z epizody 5. El Paso seriálu Místo zločinu Zlín.
-
PC schválil místo natáčení Předávka peněz z epizody 5. El Paso seriálu Místo zločinu Zlín.
-
Cholerikkadan okomentoval místo natáčení Vila z epizody S06E04 Čas na pomstu seriálu Kriminálka Anděl.
Nejčerstvější informace
Redakce
Hodnocení: 62091
Mé filmy a seriály (90)
Moje místa (583)
Mé nálezy (6513)
Vyfotil jsem (204)




