Informace o herci či režisérovi
František Němec
Sezimovo Ústí bylo 9. srpna 1943 svědkem narození herce jménem František Němec. Jeho kariéra byla spečetěna již za dob studií na gymnáziu, kde vystupoval v ochotnickém divadle. Dalším logickým krokem bylo studium DAMU, poté začal vystupovat v Městských divadlech pražských, kde hrál nejrůznější charakterní role.
Do světa filmu vstoupil na počátku šedesátých let, nejprve v menších rolích. Do širšího povědomí se dostal díky seriálu Byl jednou jeden dům, skutečný přelom však znamenala až spolupráce s Marií Poledňákovou na komedii Jak vytrhnout velrybě stoličku.
I přes desítky, ba i stovky televizních filmů a seriálů, vzpomenout můžeme ještě výraznou roli v seriálu Nemocnice na kraji města, Němec nezanevřel na divadlo, kde působí dodnes.
Upozornění
Tato mapa slouží pouze k náhledu. Pro podrobnější mapu se prosím zaregistrujte a následně přihlaste.
Všechny záběry mají fotografii
Některé ze záběrů nejsou zatím vyfoceny
Toto filmové místo čeká na vyfocení
Reprezentují shluky míst
Nejnavštěvovanější filmy:
Vyhledávání
Akce
-
ladak1 vložil místo natáčení Tělocvična k epizodě Pravda.
-
ladak1 vložil místo natáčení Dlouhá třída k epizodě Pravda.
-
ladak1 vložil místo natáčení Klářino bydliště k epizodě Pravda.
-
ladak1 vložil místo natáčení Hrouzek s klukem k epizodě Pravda.
-
ladak1 vložil místo natáčení Hrouzek na lavičce k epizodě Pravda.
-
ladak1 vložil místo natáčení Cesta v parku k epizodě Pravda.
-
ladak1 vložil místo natáčení Přechod k epizodě Láska.
-
ladak1 vložil místo natáčení Ve městě k epizodě Láska.
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Výslech Peksové z epizody 10. Kyselina seriálu Místo zločinu Ostrava.
Nejčerstvější informace
vv
Hodnocení: 131469
Mé filmy a seriály (177)
Moje místa (7339)
Mé nálezy (4871)
Vyfotil jsem (6228)


