Informace o herci či režisérovi

Jiří Kučera
Čas záběru od začátku filmu: 00:29:05
Popis děje na záběru:
Malý Pepík jede na kole.
Herci na záběru: Jiří Kučera
Autor záběru: ladak1
Místo objevil: ladak1
Adresa místa: Šumberova 32, Praha-Veleslavín
Země: Česko
GPS souřadnice: 50.092377, 14.344641
Nejnavštěvovanější filmy:
Vyhledávání
Akce
-
JirkaK se zaregistroval.
-
Lenka Mottlova se zaregistrovala.
-
kacer57 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Polovrak před kulturákem z filmu Kotrmelce pana herce.
-
Akrim vložila reálnou fotografii k místu natáčení Pohled z parku z epizody 20. Slavkov seriálu O poklad Anežky České.
-
Akrim vložila místo natáčení Pohled z parku k epizodě 20. Slavkov seriálu O poklad Anežky České.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení Hotel Voroněž z epizody 47/1987 Brno - minulost i přítomnost seriálu Československý filmový týdeník.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení Filozofická fakulta z epizody 47/1987 Brno - minulost i přítomnost seriálu Československý filmový týdeník.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení Dům Leoše Janáčka z epizody 47/1987 Brno - minulost i přítomnost seriálu Československý filmový týdeník.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení Nádvoří Nové radnice z epizody 47/1987 Brno - minulost i přítomnost seriálu Československý filmový týdeník.
Nejčerstvější informace
Lamia83
Hodnocení: 32205
Mé filmy a seriály (163)
Moje místa (2788)
Mé nálezy (2204)
Vyfotil jsem (42)