Informace o herci či režisérovi

Pierre Gualdi
Čas záběru od začátku filmu: 01:19:30
Popis děje na záběru:
Plukovník Hubert de Bouise de Castelnault de la Rochepont si bere statkářku Paulettu Brugnonovou
Herci na záběru: Marisa Merlini, Pierre Gualdi, Paolo Stoppa
Autor záběru: Steev
Nejnavštěvovanější filmy:
Vyhledávání
Akce
-
kacer57 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Polovrak před kulturákem z filmu Kotrmelce pana herce.
-
Akrim vložila reálnou fotografii k místu natáčení Pohled z parku z epizody 20. Slavkov seriálu O poklad Anežky České.
-
Akrim vložila místo natáčení Pohled z parku k epizodě 20. Slavkov seriálu O poklad Anežky České.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení Hotel Voroněž z epizody 47/1987 Brno - minulost i přítomnost seriálu Československý filmový týdeník.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení Filozofická fakulta z epizody 47/1987 Brno - minulost i přítomnost seriálu Československý filmový týdeník.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení Dům Leoše Janáčka z epizody 47/1987 Brno - minulost i přítomnost seriálu Československý filmový týdeník.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení Nádvoří Nové radnice z epizody 47/1987 Brno - minulost i přítomnost seriálu Československý filmový týdeník.
-
trempík schválil místo natáčení Pavilon L z filmu Kotrmelce pana herce.
-
trempík schválil místo natáčení Na kolejích z filmu Kotrmelce pana herce.
Nejčerstvější informace
Lipinski
Hodnocení: 32671
Mé filmy a seriály (29)
Moje místa (1916)
Mé nálezy (2593)
Vyfotil jsem (268)