Informace o uživateli wil3mh

Login - přihlašovací jméno: wil3mh
Pohlaví: Muž
Jméno: Wil
Příjmení: Hermes
Poslední přihlášení: 2022-03-01
Hodnocení: 5
Čas záběru od začátku filmu: 00:49:15
Popis děje na záběru:
Nadporučík František Tůma a kapitán Václav Plíšek prochází kavárnou.
Herci na záběru: Ondřej Sokol, Martin Finger
Autor záběru: wil3mh
Místo objevil: loxi
Adresa místa: Café NONA, Národní 4, Praha-Nové Město
Země: Česko
GPS souřadnice: 50.081245, 14.414639
Nejnavštěvovanější filmy:
Vyhledávání
Akce
-
JirkaK se zaregistroval.
-
Lenka Mottlova se zaregistrovala.
-
kacer57 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Polovrak před kulturákem z filmu Kotrmelce pana herce.
-
Akrim vložila reálnou fotografii k místu natáčení Pohled z parku z epizody 20. Slavkov seriálu O poklad Anežky České.
-
Akrim vložila místo natáčení Pohled z parku k epizodě 20. Slavkov seriálu O poklad Anežky České.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení Hotel Voroněž z epizody 47/1987 Brno - minulost i přítomnost seriálu Československý filmový týdeník.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení Filozofická fakulta z epizody 47/1987 Brno - minulost i přítomnost seriálu Československý filmový týdeník.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení Dům Leoše Janáčka z epizody 47/1987 Brno - minulost i přítomnost seriálu Československý filmový týdeník.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení Nádvoří Nové radnice z epizody 47/1987 Brno - minulost i přítomnost seriálu Československý filmový týdeník.
Nejčerstvější informace
Lamia83
Hodnocení: 32205
Mé filmy a seriály (163)
Moje místa (2788)
Mé nálezy (2204)
Vyfotil jsem (42)