Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Slavíme druhé narozeniny: o všem s vámi

Po dvou letech a stovkách hodin práce jsou Filmová místa.cz takové, jaké je vidíte. Napište nám, co vám zde chybí, co zlepšit, nebo co naopak tak důležité není.

Hon na četníky

U nás nehoní četníci padouchy, nýbrž my hodníme četníky. Tedy přesněji řečeno, hledáme místa natáčení oblíbeného seriálu Četnické humoresky. Peter (PC) pro vás nachystal více než 70 nejzajímavějších záběrů. Seriál se natáčel z převážné části na Jižní Moravě, v okolí Brna, na nespočtu míst a v nespočtu vesniček. Nuže, ulovíte svého četníka?

Po stopách filmových míst Špindlerova Mlýna

Vydajme sa po ich stopách a navštívme miesta kde trávili dovolenku Homolkovci, svahy ktoré brázdili Snowborďáci, chatu, kde čaroval Pan Tau, či hotely kde si odskočil Dalibor Vrána páchať svoju nezákonnú činnosť vo filme Vrchní, prchni!

Detektivní práce v Liberci s filmem Grandhotel

PanEr s doslova detektivním nasazením zmapoval filmové lokace a místa natáčení filmu Grandhotel. Z původních čtyř míst rozšířil sbírku na rovnou dvacítku. Jak sám píše, fotografování v Tylově ulici se neobešlo bez "drobných" komplikací. Tímto se Grandhotel zařazuje mezi nejlépe zmapované filmy v naší databázi.

Soutěž s Filmopolis.cz o DVD: vyhlášení výherce!

Připravili jsme pro vás ve spolupráci s Filmopolis.cz první soutěž o filmové DVD. Stačí, když ze současné fotografie poznáte, který film se zde natáčel.

Šárka Vojtková: po Dědictví jsem měla točit dál

Postavu Irenky si bezpochyby vybaví každý, kdo viděl film Dědictví, aneb Kurvahošigutntag. Jak vidí svou postavu Šárka Vojtková s odstupem času?

Nová sekce: nejhledanější místa natáčení

Dvojnásobná bodová odměna pro toho, kdo objeví naše nejhledanější Most Wanted místa. Podívejte se na podrobné informace.

Vánoční pohádky a filmové lokace: hrady, zámky, skanzeny...

K Vánocům patří neodmyslitelně především pohádky. Připravili jsme pro vás přehled letošních vánočních pohádek a míst, kde se natáčely.

Chalupa z filmu Jak dostat tatínka do polepšovny objevena! (fotografie)

Jedno z nejvýraznějších míst české kinematografie, dědovu chalupu z komedie Jak dostat tatínka do polepšovny, se nám díky našemu čtenáři Holoubkovi konečně podařilo odhalit. Ze svého lovu přinesl celou řadu skvělých fotografií.

|

Filmová místa.cz slaví první narozeniny

Přesně před rokem obohatil vlny internetu projekt Filmová Místa.cz. Sfoukněte s námi první svíčku na dortu!

Filmová a televizní cestovní kniha: po stopách filmových míst

Na trhu se objevuje speciální kniha pro všechny fandy a milovníky filmových míst: Filmová a televizní cestovní kniha vám ukáže ta nejzajímavější a nejkrásnější filmová místa v naší zemi.

Interaktivní mapa: překonána hranice 500 míst!

Které filmy se natáčely v mém okolí? Právě tuto otázku vám zodpoví naše Interaktivní mapa filmových míst. S překonáním hranice 500 míst natáčení přinášíme krátký pohled na její fungování.

Lukáš Gregor o 25fps: volný čas se mi stal cizím termínem (rozhovor)

Výjimečné internetové periodikum 25fps.cz brzy sfoukne svou první svíčku na dortu. Při této příležitosti nám jeden ze zakladatelů a současný šéfredaktor Lukáš Gregor odpověděl na několik otázek.

Rozhovor s hercem Radoslavem Brzobohatým

Po reportáži z natáčení Sněženek a Machrů v Peci pod Sněžkou přinášíme exkluzivní rozhovor s Radoslavem Brzobohatým.

Viky Cabadaj znovu na sjezdovce! (exkluzivní reportáž z natáčení)

Na svazích Krkonoš se po pětadvaceti letech opět prohánějí Sněženky a Machři. Po mnoha peripetiích spojených s nedostatkem sněhu a změnami ve scénáři se právě natáčí v Peci pod Sněžkou volné pokračování oblíbené české komedie osmdesátých let podle námětu Radka Johna a Ivo Pelanta.

Po stopách falešného vrchního: Vrchní prchni

Náš nepravidelný seriál Po stopách věnujeme filmům nebo seriálům, u kterých máme dobře zmapována místa natáčení. Dnes se s námi můžete vydat po stopách falešného vrchního Dalibora Vrány.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 18 | 19 | 20 | 21

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2022 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | Paetrik | 0.58