Menu

Detektivní práce v Liberci s filmem Grandhotel

PanEr s doslova detektivním nasazením zmapoval filmové lokace a místa natáčení filmu Grandhotel. Z původních čtyř míst rozšířil sbírku na rovnou dvacítku. Jak sám píše, fotografování v Tylově ulici se neobešlo bez "drobných" komplikací. Tímto se Grandhotel zařazuje mezi nejlépe zmapované filmy v naší databázi.

Soutěž s Filmopolis.cz o DVD: vyhlášení výherce!

Připravili jsme pro vás ve spolupráci s Filmopolis.cz první soutěž o filmové DVD. Stačí, když ze současné fotografie poznáte, který film se zde natáčel.

Šárka Vojtková: po Dědictví jsem měla točit dál

Postavu Irenky si bezpochyby vybaví každý, kdo viděl film Dědictví, aneb Kurvahošigutntag. Jak vidí svou postavu Šárka Vojtková s odstupem času?

Nová sekce: nejhledanější místa natáčení

Dvojnásobná bodová odměna pro toho, kdo objeví naše nejhledanější Most Wanted místa. Podívejte se na podrobné informace.

Vánoční pohádky a filmové lokace: hrady, zámky, skanzeny...

K Vánocům patří neodmyslitelně především pohádky. Připravili jsme pro vás přehled letošních vánočních pohádek a míst, kde se natáčely.

Chalupa z filmu Jak dostat tatínka do polepšovny objevena! (fotografie)

Jedno z nejvýraznějších míst české kinematografie, dědovu chalupu z komedie Jak dostat tatínka do polepšovny, se nám díky našemu čtenáři Holoubkovi konečně podařilo odhalit. Ze svého lovu přinesl celou řadu skvělých fotografií.

|

Filmová místa.cz slaví první narozeniny

Přesně před rokem obohatil vlny internetu projekt Filmová Místa.cz. Sfoukněte s námi první svíčku na dortu!

Filmová a televizní cestovní kniha: po stopách filmových míst

Na trhu se objevuje speciální kniha pro všechny fandy a milovníky filmových míst: Filmová a televizní cestovní kniha vám ukáže ta nejzajímavější a nejkrásnější filmová místa v naší zemi.

Interaktivní mapa: překonána hranice 500 míst!

Které filmy se natáčely v mém okolí? Právě tuto otázku vám zodpoví naše Interaktivní mapa filmových míst. S překonáním hranice 500 míst natáčení přinášíme krátký pohled na její fungování.

Lukáš Gregor o 25fps: volný čas se mi stal cizím termínem (rozhovor)

Výjimečné internetové periodikum 25fps.cz brzy sfoukne svou první svíčku na dortu. Při této příležitosti nám jeden ze zakladatelů a současný šéfredaktor Lukáš Gregor odpověděl na několik otázek.

Rozhovor s hercem Radoslavem Brzobohatým

Po reportáži z natáčení Sněženek a Machrů v Peci pod Sněžkou přinášíme exkluzivní rozhovor s Radoslavem Brzobohatým.

Viky Cabadaj znovu na sjezdovce! (exkluzivní reportáž z natáčení)

Na svazích Krkonoš se po pětadvaceti letech opět prohánějí Sněženky a Machři. Po mnoha peripetiích spojených s nedostatkem sněhu a změnami ve scénáři se právě natáčí v Peci pod Sněžkou volné pokračování oblíbené české komedie osmdesátých let podle námětu Radka Johna a Ivo Pelanta.

Po stopách falešného vrchního: Vrchní prchni

Náš nepravidelný seriál Po stopách věnujeme filmům nebo seriálům, u kterých máme dobře zmapována místa natáčení. Dnes se s námi můžete vydat po stopách falešného vrchního Dalibora Vrány.

Hollywood natáčí v Česku: komixová fantasy Solomon Kane

Hollywood se po nedlouhé době vrací k natáčení v Česku. Po Letopisech Narnie, Hannibalově Zrození nebo Casino Royale s českými exteriéry se můžeme těšit na film s komixovou předlohou Solomon Kane.

Pozvánka na natáčení Sněženek a machrů do Krkonoš

Úspěšná komedie Sněženky a machři se po pětadvaceti letech dočká svého filmového pokračování. Ve filmu se i po tak dlouhé době setkáme s hlavními protagonisty původních sněženek a machrů.

Proč se vámi vložené filmy či místa nezobrazí na webu?

Vložili jste do databáze film anebo místo, a ono se ne a ne objevit na těchto stránkách? Přečtete si příčiny a rady pro řešení. Aktualizováno!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 19 | 20 | 21

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2024 | Movieloci.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | TH Shop | Paetrik | 1.41